15.09.2018 20:05

Slatiňany  -  Lázně Bohdaneč

Starší : 2:7 (1:5)
Branky : 31. Čonka Lukáš, 48. Kubal David

V zápase starších žáků se utkaly dva zatím po 3 odehraných kolech bezbodové celky. Našim pro zranění chybí stále někteří hráči, a tak sestava stále není optimální. Přesto soupeř zápasu jednoznačně vládl. Za 27 minut vedl 0:4 a bylo vše jasné. Naši sice potom snížili Čonkou, ale i hosté přidali do půle těsně před jejím koncem ještě jeden gól a tak do kabin šli k poločasové přestávce s uklidňujícím čtyřgólovým náskokem. 13 minut po změně stran snížil náš Kubal, ale soupeř si výhru pohlídal a ještě ji dvěma góly navýšil. Naši starší žáci tak zůstávají nadále i po 4 kolech bez bodu.

Třemošnice  -  Slatiňany

Starší :  12:0 (5:0)

Odložený zápas  1.kola se hrál ve středu 12.září. Utkání starších žáků skončilo pro nás podobným debaklem jako v druhém kole doma s Přelovicemi. Jen jsme dostali o gól méně…. Zůstáváme přikováni i po 3 kolech na posledním místě tabulky zatím bez jediného bodu. Bude to v sobotu doma proti Bohdanči lepší ?

Libchavy  -  Slatiňany

Starší : 7:2 (3:0)
Branky : 41. Kellner Adam, 42. Pilný Dominik

V zápase starších žáků vedli domácí již po poločase o 3 góly i přesto, že oproti prvnímu zápasu doma proti Přelovicím podal náš tým zlepšený výkon. Když po přestávce přidali čtvrtý, zdálo se být vše jasné. Naši pak sice snížili dvěma „slepenými“ góly Kellnera z přímého kopu a samostatném úniku Pilného během dvou minut na rozdíl dvou branek, ale domácí si výhru pohlídali a navíc ještě pojistili, když do konce zápasu přidali další 3 góly. Našim starším žákům museli vypomoci v základní sestavě 2 věkově ještě mladší žáci (Pilný a Marek), protože starších bylo málo…