Rozhodčí : hlavní Novák,asistenti Fojtík a Svědiroh
Žluté karty : 1:1 (Hanuš)
Diváků : asi 80
Sestava: Dvořák – Michal Pudil,Málek,Bř.Jeřábek,Kovařík – Vaculka (79.min.Zdražil),Hanuš (68.min.Opavský),
Trňák (84.min.Ficek),Koblasa (73.min.J.Hlušička) - D.Tesař,Kořínek.

Po 14 dnech jsme nastoupili opět k mistrovskému utkání – a to znovu na domácím hřišti. Nechtěnou pauzu způsobilo zachumelené hřiště v Kameničkách minulý víkend. Tentokrát nás čekal soupeř se suverénně nejmenším počtem obdržených branek ze všech celků v naší skupině 1.B třídy. Dokladem tohoto konstatování byl i podzimní zápas v Řečanech,který skončil bez branek. A důkaz předvedli hráči Řečan i v tomto zápase. Zabednili se na vlastní půlce a občas vyráželi k rychlým brejkům. Úvod utkání byl oboustranně ospalý,ale na rozdíl od minulého našeho domácího zápasu proti Prosetínu to pokračovalo tentokrát i dále. Takže zápas měl v prvním poločase naprosto stejný průběh jako na podzim v Řečanech celé utkání. Hrálo se prakticky bez střelby a bez šancí. Mysleli jsme si,že soupeře překonáme kombinační hrou,která je nám vlastní,ale zejména v prvním poločase nám vůbec nešla. Oproti záp
asu proti Prosetínu se nedařilo naší záloze,která byla hlavním strůjcem naší výhry nad tímto soupeřem. Řada přihrávek tentokrát nenalézala adresáta,hráči se báli nabízet spoluhráčům a přijmout míč a tudíž hra ke koukání nebyla. Ale abychom nevinili jen zálohu,podobné to bylo téměř u všech našich hráčů. A protože skoro totéž předváděli v první pětačtyřicetiminutovce i hosté,oko diváka plakalo. Hostům to však viditelně vyhovovalo. Důkazem tohoto obšírného úvodu je to,že první přímou střelu mezi 3 tyče vyslali až hosté ve 43.minutě a naši se do brány v první půli netrefili vůbec……. A tak logicky byl první poločas bez branek,bez šancí i bez pohledného fotbalu.
Po změně stran jsme se přece jen o něco zlepšili. Prvním důkazem byla v 50.minutě i první střela na bránu hostí, jejímž autorem byl kdo jiný než D.Tesař. S jeho ranou z 22 metrů si však hostující brankář Kaňuka poradil. Naši fotbalisté však přece jen zpřesnili přihrávky a rázem jsme si vytvořili jakoustakous převahu. A v 61.minutě jsme byli odměněni i gólem. Koblasa chtěl před vápnem z 25 metrů vypálit,jenže míč mu trošku skočil a tak náš mladý záložník volil daleko účinnější variantu. Ideálně přesně přihrál doleva na Kořínka,ten se dostal až do vápna a „z oči v oči“ proti gólmanovi hostí jej poprvé překonal – 1:0. Naši fotbalisté byli samozřejmě vstřelenou brankou povzbuzeni a uklidnili se. Jejich kvalita se projevila i při druhém vstřeleném gólu. V 69.minutě prodloužil nákop z hloubi pole D.Tesař za sebe na rozběhnutého Vaculku,ten před vápnem v osobním souboji přetlačil st
opera soupeře a placírkou z 20 metrů s přehledem uklidil míč k levé tyči – 2:0. Pak už zase logicky nikam nespěchali naši,ale soupeř se na žádné větší nebezpečí až do konce zápasu vůbec nezmohl. Dvořák mohl zůstat naprosto klidný. Protivník byl totiž naprosto bezzubý. Takže nakonec jsme přece jen vyhráli,i když to bylo dost upachtěné vítězství a fotbal tentokrát ke koukání moc nebyl. Ale na to se historie už ptát nebude. Důležité jsou 3 body. A ještě je nutno závěrem konstatovat,že za druhou půli je naše výhra zasloužená. Cenné je i to,že i podruhé jsme na jaře udrželi čisté konto. Před dohrávkami,se kterými se od příštího týdne roztrhne pytel,tak zůstáváme v čele tabulky. Nyní nás čeká v pátek od 17.30 hodin dohrávka na horké půdě v Kameničkách.