Žluté karty : 1:0 (Melichar)
Diváků : asi 30
Sestava : Vincenci – Nevečeřal (83.min.Hromádko),Opavský,Melichar,Jandík – Sokol,Sýkora,M.Hlušička,Koblasa (74.min.Havel) - Beneš
(87.min.Koucký),J.Hlušička (76.min.Dubský).

Naše rezerva v tomto utkání rozhodně nebyla favoritem,ale zápas zvládla a po zásluze zvítězila. První zajímavá situace byla k vidění už ve 3.minutě. Kombinační akce po ose Koblasa-Beneš-J.Hlušička skončila vyloženou šancí posledně jmenovaného,ale ten uvnitř velkého vápna sám před gólmanem vystřelil příliš slabě a brankář hostí vyrazil jeho střelecký pokus na roh. V 7.minutě jsme už byli úspěšnější. Sýkora ideálně uvolnil Koblasu a ten s přehledem střelou z 12 metrů poslal náš tým do vedení 1:0. Ve 14.minutě po chybě obrany hostů byl Sýkora sám před gólmanem,jenže zakončoval příliš ležérně a jeden z obránců Rosic mu ještě stačil skočit do střely a zblokovat ji – jinak musel být gól. Po následném rohu,který beci soupeře odvrátili jen za velké vápno,pálil bez přípravy,prudce a přesně z 23 metrů bek Jandík a hostující brankář musel být rád,že jeho prudkou ránu na malém v�
�pně vyrazil jeden z jeho kamarádů v obraně,protože míč směřoval za jeho záda…. Ve 25.minutě se poprvé v zápase nebezpečně ozvali hosté. Nebezpečnou ránu z 10 metrů mířící k levé tyči však Vincenci v naší bráně výtečně zpacifikoval. Hosté pak měli až do konce první půle o něco více ze hry,ale vyloženou šanci si nevypracovali – naše obrana stála na pevných nohou.
Po změně stran se čtvrt hodiny prakticky vůbec nic nedělo – hrálo se jen od vápna k vápnu. Až přišla 62.minuta,v ní roh Sokola,na který si u bližší tyče nejvýše vyskočil Sýkora a hlavou se trefil přesně k levé tyči – 2:0. V 69.minutě chybovala obrana hostů a míč se dostal ke Koblasovi. Ten si pohrál se stoperem Rosic,zároveň si připravil míč ke střele na svou silnější levačku a z velkého vápna zamířil přesně po zemi do protipohybu hostujícího gólmana – 3:0. V 74.minutě se dostali do vyložené šance hosté. Po dobré kombinaci prošli až před Vincenciho a už už křičeli gól. Jenže náš brankář předvedl famózní zákrok a radost jim zkazil,i když se přitom zamotal nohama do sítě. Ruce s balónem však měl ještě před brankovou čarou….. Nutno ještě podotknout,že pomezní rozhodčí sice v tomto momentě mával ofsajd,ale hlavní nepískal. V závěru zápasu však ještě favorit dvakrát zahrozil
. Nejprve v 91.minutě nás zachránil od gólu Jandík,který z brankové čáry vykopl míč za již překonaným Vincencim. Ten však o nulu stejně přišel. Když běžela 4.minuta nastaveného času (k tak dlouhému nastavení nebyl ale žádný důvod…),hosté měli ještě výhodu přímého kopu z 20 metrů. Ten kopl jejich hráč Krátký tak přesně přes zeď,že Vincenci neměl nárok – 3:1. To však už byla jen kosmetická úprava výsledku,protože prakticky hned poté pískl sudí konec zápasu. Naše rezerva vyhrála zaslouženě,soupeř svým výkonem zklamal a nepotvrdil své vysoké postavení v tabulce.