Rozhodčí : hlavní Sůra,asistenti Pagáč a Lukášek
Branka : Ficek
Žluté karty : 1:0 (O.Zdražil)
Diváků : asi 50
Sestava : Dvořák – Kovařík,O.Zdražil,Ficek,Havel (80.min.Trávníček) - Dostál,Trňák,Opavský,J.Zdražil – Kořínek,Myška (63.min.Moravec).

Po vysoké prohře ve Valech nám na marodku přibyli další zranění (Sokol,Pour) a když se v týdnu zranil na tréninku ještě Jeřábek,byla v nás před zápasem s loňským účastníkem krajského přeboru malá dušička. Na lavičku už se sice posadil rekonvalescent Moravec,ale jinak hrál ten,kdo měl ruce a nohy ještě zdravé. Před zápasem navíc odmítli posílit tým hráči béčka (souběžně hráli v Holetíně),a tak na lavičku ke zmiňovanému Moravcovi usedli dva dorostenci s předzápasem v nohách (Kudrnka,Opočenský) a Trávníček,který fotbal ještě letos nehrál… To už je panečku krize. První půlhodinu zápasu to však s námi tak zle nevypadalo. Od začátku utkání až zhruba do 30.minuty jsme byli o něco aktivnější než hosté. Útoky,které jsme táhli v drtivé většině po pravé straně přes aktivního Dostála (levé straně a středu zálohy to vůbec nešlo),se snažil zakončovat zejména Myška,ale ten se k zakončení buď nedostal, nebo bylo z jeho kopaček nepřesné. V 18.minutě se udál první důležitý okamžik zápasu. Do vápna odvážně pronikl Dostál,byl tam evidentně zezadu podtržen,jenže nad slunce jasnou penaltu hlavní sudí nepískl,i když mu asistent na pomezí faul ve vápně signalizoval zdviženým praporkem!!!! To byla hrubá chyba hlavního rozhodčího. Ve 32.minutě sklidila potlesk řídce obsazených tribun střela Kořínka 25 metrů,jenže gólman hostí ji u pravé tyče lapil. Ve 36.minutě byla rána stejného našeho hráče ze stejné vzdálenosti ještě nebezpečnější (mířila pod břevno),ale brankář soupeře ji vytlačil na rohový kop. Do té doby to šlo,ale pak to přišlo. Ve 38.minutě se za dlouhatánským odkopem moravskotřebovského stopera až k téměř k rohovému praporku vydal trošku nečekaně daleko z brány Dvořák,jenže u míče byl později než dobíhající útočník hostů Večeřa,ten míč získal a z nemožného úhlu od postranní čáry (jak už bylo řečeno málem od rohového praporku) následně neomylně trefil naši opuštěnou bránu – přesně pod břevno – 0:1. To byl tedy pro nás šok! Z něj jsme se snad ani nestačili oklepat a těsně před pauzou přišel další gólový úder hostí. Ve 45.minutě podnikli hosté brejk do naší otevřené obrany,útočník Kučerňák si na konci akce doslova vychutnal naše beky včetně Dvořáka a s klidem Angličana poslal míč podruhé do naší sítě – 0:2. Hosté tak v první půli dokázali prakticky stoprocentní účinnost střelby – dvě střely na bránu a dva góly.
Po pauze už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Které,to je vidět z konečného výsledku. Naši asi na změnu stavu rezignovali a hosté si chvílemi dělali na trávníku,co chtěli. V 58.minutě viděli diváci zřejmě nejhezčí gól utkání,který vstřelil hostující Linhart nechytatelnou křížnou ranou z 25 metrů přímo do protější šibenice. Tady tomu kousku musel zatleskat i náš fanoušek či nezaujatý divák – 0:3. A naše bezmoc narůstala. V 62.minutě šel od půlky na Dvořáka zcela sám hostující Strouhal,doběhl před vápno,trefil tyč,od ní se k němu míč vrátil a on pak vystřelil nad…. O minutu později se objevil záblesk i na opačné straně,když se ve vyložené šanci zčistajasna objevil Kořínek,ale z 10 metrů trefil jen padajícího gólmana. Prakticky z protiútoku v následující minutě přišel další smrtící brejk do naší rozhozené obrany,když opět Strouhal šel sám na Dvořáka,jeho koncovka vša
k byla tentokrát bohužel pro nás už bezchybná – 0:4. Naši byli v těchto momentech už zralí na ručník a mnozí z nich rezignovali. Ale do konce zbývalo pořád ještě dost času. My jsme jej mohli využít v 68.minutě,kdy se do šance ve vápně prodral Opavský,jenže pak vystřelil vysoko nad. V 74.minutě výtečná kombinace hostí úplně rozebrala celou naši obranu a pro zakončujícího Večeřu už nebyl problém poslat míč do poloodkryté brány – 0:5. V 82.minutě se nám přece jen podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Trňák poslal pas na Ficka,ten si ve vápně zpracoval míč hrudí a s přehledem přehodil gólmana – 1:5. Minutu nato byl v šanci u levé tyče J.Zdražil,ale míč mu trochu skočil a on zakončil vedle brány. Poslední hořkou pilulku jsme museli spolknout v 86.minutě a jen dokumentovala náš tragický výkon. Dvořák po malé domů zaváhal s odkopem,pak ideálně přihrál přímo na nohu hostujícímu Večeřovi a ten skvostnou nabídkou našeho gólmana samozřejmě nepohrdl – co měl prakticky ze 7 metrů dělat jiného,než lehoulince dát gól na konečných 1:6. Takhle lehce ho už asi dlouho nedal a dovršil tak svůj hattrick v tomto zápase. My na tento mač a nejvyšší prohru v letošním ročníku musíme honem rychle zapomenout, neboť příští víkend nás čeká veledůležitý boj o záchranu s podobně „namočenými“ Načešicemi – v sobotu na jejich hřišti. V posledních 2 zápasech jsme však dostali 10 gólů,a to se nám už dlouho (v kategorii dospělých asi ještě nikdy) v historii nestalo. Vzpamatujeme se z toho? Máme na to necelý týden.