Branky : Jeníček 2,Morávek
Žluté karty : 1:1 (Zástěra)
Sestava : Opočenský - Hanzl,Marzak,Holeta,Zástěra – Vomáčka (46.min.Drahý),Morávek,Čechlovský,Sotona (53.min.Málek) – Jeníček,Sejkora
(65.min.Jedlička).

V druhém domácím jarním mistrovském zápase nám opět chybělo několik hráčů – tentokrát dokonce víc než minule (Mikan,Vodrážka,Haizl,Polhoš,kteří všichni patřili na podzim k oporám). A tak museli nastoupit i někteří starší žáci (v základu Sejkora a Vomáčka,po půli střídali Málek a Jedlička – nutno na tomto místě hned říci,že nikdo z nich trenéra Svobodu nezklamal). Po oboustranně opatrném úvodu se jako první dostali d šance naši a hned z toho byl gól.V 18.minutě předvedl individuální průnik Čechlovský,obešel i gólmana,vrátil míč před bránu a nabíhající Jeníček nám hlavou zajistil vedení 1:0. Hosté sice byli v záloze lepší a tím měli i mírnou územní převahu,ale do šance se nedostali. Až ve 31.minutě utekl jejich hráč po pravém křídle,přihrál před bránu a jeho centr dorazil do sítě jeho spoluhráč – 1:1. Ve 38.minutě se však po skrumáži ve velkém vápně hostí dostal mí�
� k Morávkovi a ten se křížnou střelou ze 12 metrů trefil přesně k pravé tyči – 2:1. Do konce první půle už k vidění žádná šance ani na jedné straně k vidění nebyla,a tak poločas skončil naším těsným vedením o jednu branku.
Po obrátce se čtvrt hodiny prakticky nic nedělo,hrálo se od vápna k vápnu. Až v 60.minutě se do šance prodral Čechlovský,ale brankář soupeře stačil jeho střelecký pokus vyrazit. V 65.minutě už nám bylo zase veseleji. Po pravém křídle unikl svému strážci Drahý,našel přesným centrem Jeníčka a ten překonal gólmana Řečan z pozice těsně za malým vápnem – 3:1. V 68.minutě přešel přes beky hostí Čechlovský,prostřelil gólmana,ale míč těsně minul pravou tyč. V 70.minutě bylo opět sníženo. Centr z trestného kopu vyboxoval vybíhající Opočenský za velké vápno,jenže přesně na záložníka hostí a ten z 22 metrů pohotově poslal míč pod břevno naší opuštěné brány,ještě než se náš gólman stačil vrátit – 3:2. Těsné vedení naši pak poměrně bez problémů drželi,soupeř totiž už se k ohrožení naší brány prakticky nedostal,protože kazil dost přihrávek. Jenže vše se mohlo změnit v 1.mi
nutě nastaveného času. Na naši bránu se po zaváhání naší obrany řítil osamocený útočník Řečan,ale z velkého vápna místo technické střely volil prudkou ránu a vysoko přestřelil! Takže náš oslabený dorost se mohl radovat z prvních 3 jarních bodů. Za snahu a bojovnost zaslouženě.