Žluté karty : 1:1 (J.Jeřábek)
Diváků : maximálně 30
Sestava : Dubský – J.Jeřábek,Opavský,Melichar,Jandík – Beneš (75.min.Hromádko),Sýkora,Sokol(46.min.Trňák),
Koblasa – Nevečeřal (70.min.Koucký),Ficek

Po výborných výkonech i výsledcích z posledních zápasů byla naše rezerva v utkání proti zachraňujícímu se týmu Horního Bradla vysokým favoritem. I když nám vlastně již téměř o nic nešlo,protože jsme v klidném středu tabulky. Ale svoji roli jsme tentokrát absolutně nezvládli. Možná,že jsme soupeře i malinko podcenili a pak pozdě honili bycha. Úvod zápasu byl pro nás šokující. Již ve 4.minutě jsme dostali gól. Bylo to po centru hostí z naší levé strany,na který nereagoval žádný z našich beků ani gólman Dubský. Všichni zůstali stát jako solné sloupy a pro jediného a navíc neobsazeného útočníka (!!) hostí Sotonu tak nebyl problém skórovat hlavou z malého vápna – 0:1. Za 2 minuty poté mohl vyrovnat Nevečeřal,ale po příhře Koblasy zakončil z malého vápna (byť měl míč na dlouhou nohu) vedle levé tyče. V 19.minutě si stejná dvojice našich hráčů spolupráci zopakovala. Přišel další přes
ný centr Koblasy z levé strany,tentokrát Nevečeřalovi přímo na hlavu,jenže tento náš v poslední době velmi produktivní střelec selhal i ve své druhé šanci – hlavičku poslal z malého vápna v této vyložené příležitosti jen do rukavic hostujícího gólmana…. Ve 23.minutě přišel přesný dlouhý pas na rozběhnutého Koblasu,ten šel sám na brankáře,jenže z velkého vápna vystřelil vedle. A tak vyrovnání přišlo až ve 28.minutě. Beneš pláchl svému strážci,ve vápně byl faulován a nemohlo následovat nic jiného než penalta. Tu s jistotou proměnil Nevečeřal a bylo to 1:1. Po půlhodině hry nám ještě nebyl pro ofsajd uznán gól Ficka,ale do přestávky už se nic podstatného neudálo.
Po změně stran se chvíli zdálo,že naši konečně začnou plnit roli favorita. V 60.minutě to vyjádřili i druhým gólem. Sýkora utekl po pravém křídle až k brankové čáře,zpětnou našel Trňáka a ten z 12 metrů „z první“ nekompromisně zavěsil – 2:1. V 69.minutě šel sám na brankáře hostí Nevečeřal,jenže ke střele se ani nedostal,protože jej stačil dostihnout stoper hostí a střele zamezit. Pak však hra upadla oboustranně do podprůměru. Hráči obou celků si velmi často přihrávali navzájem,jakoby nepoznali jinou barvu dresů protivníka. Bylo to až komické. Stejně jako řada zákroků,odkopů či nevydařených přihrávek. Diváci se tedy „bavili“ alespoň tímto,když už hra za nic nestála. Do podprůměru zapadl i výkon hlavního sudího,který neodpískal několik viditelně jasných faulů (dlužno říct,že chyby rozdělil spravedlivě na obě strany…). A tak zápas spěl pomalu nudně ke svému závěru. Zd�
�lo se,že se už ani nic nemůže stát s brankovým stavem a my přece jen dotáhneme zápas ke 3 bodům. Jenže přišla 80.minuta a v ní zbytečný (ale naprosto jasný) faul Koblasy těsně uvnitř našeho pokutového území a sudí musel písknout penaltu tentokrát proti nám. Tu s přehledem proměnil jeden z nejlepších hráčů hostí,stoper Semerád a stanovil tak konečný výsledek na 2:2. Do konce už se na ukazateli skóre stav ani na jedné straně nepohnul,a tak zápas skončil hodně překvapivou dělbou bodů. Hosté se radovali,bod z našeho hřiště určitě nečekali. Pro nás remíza,jak už bylo řečeno,nic neřeší a nemá ani žádný vážnější význam. Ale fotbal oboustranně za moc nestál,často nudil. Po posledních sympatických výkonech našeho béčka je to tentokrát pro nás velké zklamání. Ještě že jsme se alespoň několikrát v průběhu utkání zasmáli nastalým komickým situacím či zákrokům některých hráčů