Rozhodčí : Kutřín
Branka : Čechlovský
Žluté karty : 1:1 (Marzak)
Sestava : Chvojka - Hanzl,Marzak,Vohradník,Holeta – Opočenský,Mikan,Morávek (75.min.Jeníček),Jehlička - Drahý,Čechlovský (84.min.Sotona).

Proti druhému družstvu tabulky jsme nastoupili dost zakřiknutě. První šanci v zápase měli hosté. V 5.minutě nás však od gólu zachránil na malém vápně obětavý skluz Opočenského. Úvodních 10 minut se naši prakticky nedostali za půlku,ale pak se přece jen rozehráli. Občas jsme se dokonce podívali i k bráně hostů (2 rohové kopy). První naši stelu na bránu vyslal ve 30.minutě z velkého vápna Mikan,ale šla přímo na gólmana a ten ji bez větších problémů chytil. Ve 35.minutě jsme měli výhodu trestného kopu z 25 metrů. Prováděl jej Opočenský,vypálil dobře přes zeď,ale gólman soupeře byl u pravé tyče včas a střelu chytil. Hosté sice i nadále měli o něco více ze hry,ale do poločasu už si žádnou šanci nevypracovali. A tak nebylo divu,že do kabin šla obě družstva k poločasové přestávce za bezbrankového stavu.
I po změně stran měla hra podobný průběh. Příliš gólových šancí k vidění nebylo,většinou se hrálo od vápna k vápnu. První zaznamenáníhodnou šancí byla ta v 61.minutě. A hned z toho byl gól. Po akci Drahého s Mikanem se dostal ve vápně k míči Čechlovský a podél padajícího gólmana nám zabezpečil vedení 1:0. Pak se opět dlouho hrálo bez vzruchu před vápny nebo uvnitř nich a za zmínku stojí až situace z 82.minuty. To Chvojka zaváhal s vyběhnutím a pak děkoval svým kolegům z obrany,že nedovolili útočníkovi hostů skórovat do opuštěné brány,když jeho pokus srazili na roh. Jak by se podle postavení celků v tabulce zdálo,dal se očekávat závěrečný nápor hostí se snahou minimálně vyrovnat. Ale žádný se nekonal. Naše obrana hrála spolehlivě a hosty na dostřel naší brány nepouštěla. Naopak v 89.minutě se objevila ve veliké šanci posila ze starších žáků Jehlička po příhře Drahého,ale sá
m před gólmanem si náš mladý hráč ukopl ve velkém vápně míč daleko od nohy… Cennou a hlavně nečekanou výhru jsme přesto s přehledem udrželi.