Nadstavba krajského přeboru :

Starší : Slatiňany - Holice  4:1 (0:1)

Branky : 38. Spilka Lukáš, 40. Čermák Luboš, 50. Čermák Luboš, 60. Čermák Luboš

Mladší :  Slatiňany - Heřm.Městec  0:0 (0:0)

V předposledním kole nadstavby naši starší žáci po prohrané první půli po změně stran výsledek dokonale otočili. Zaskvěl se zejména autor hattricku Luboš Čermák.
Mladší žáci asi litují, že se blíží konec soutěže. V posledních dvou kolech vybojovali totiž dvě remízy… Radost z bodu kalí jen zranění Ondřeje Chvojky, který byl po zápase odvezen na vyšetření ruky do nemocnice (podezření na zlomeninu ruky).

Starší :  Česká Třebová - Slatiňany   2:2 (0:1), penalty 6:5

Branky : 21. Borovička Tomáš, 56. Čermák Luboš

Mladší : Dolní Újezd - Slatiňany  2:2 (0:1)

Branky : 7. Čonka Lukáš, 47. Mrázek Jan

Utkání starších žáků v České Třebové probíhalo úplně jinak než zápas stejných soupeřů ve Slatiňanech. Doma jsme s Českou Třebovou prohráli vysoko 1:8, teď venku to bylo úplně o něčem jiném. Dokonce jsme vyhráli gólem T.Borovičky poločas, pak na 0:2 navýšil Čermák. Domácí snížili za chvíli, ale vyrovnat se jim podařilo až v poslední minutě zápasu… A šlo se na dovednostní soutěž - penalty, kde v další zápletce nakonec vyhráli domácí a bod navíc si připisují oni.
Zápas mladších žáků se odehrál v Sebranicích. Naši mladší žáci sehráli se soupeřem vyrovnaný zápas, což se projevilo nakonec i ve skóre. A protože penalty se v této kategorie nekopou, obě družstva si rozdělila po bodu. Pro naše mladší žáky je to vůbec první bod v celé soutěži!

Starší : Slatiňany - Letohrad   4:4 (2:1), penalty 8:7

Branky : 12. Borovička Tomáš, 26. Čermák Luboš, 43. Horáček Michal, 54. Machač Jakub

Mladší : Slatiňany - Polička  1:5 (1:1)

Branka : 7.min.Čonka

V zápase starších žáků získali naši fotbalisté první 2 body v nadstavbové soutěži. Byli dokonce blízko ke 3 bodům, protože v průběhu zápasu vedli postupně až 4:1. Jenže hostům se podařilo do konce dramatického utkání plného gólů ještě vyrovnat, a tak se šlo na penalty. Po napínavém průběhu byli nakonec o gól šťastnější naši fotbalisté a získali tak jeden bonusový bod.
Utkání mladších žáků začali naši hráči proti favoritovi nebojácně a dokonce šli gólem Čonky brzo do vedení. Hosté stačili do poločasu jen vyrovnat, a tak se po pauze v horkém počasí začínalo prakticky znovu. Po přestávce jsme mohli opět jít do trháku, jenže střelec našeho gólu dvakrát po sobě sám  proti brankáři hostů neproměnil vyloženou šanci a vzápětí přišel trest, když soupeř z protiútoku šel do vedení 1:2. A to už do konce nepustil a ještě jej třikrát navýšil, byť i  naši měli šance, ale žádnou z nich už neproměnili. Přesto zasluhují za svůj výkon všichni pochvalu včetně 2 hráčů starších přípravek (Karlík,Mrázek), kteří jim přišli vypomoci z důvodu nedostatku hráčů.

Starší : Holice - Slatiňany  5:2 (1:2)

Branky : 11. Čermák Luboš, 26. Čermák Luboš

Mladší : Heřmanův Městec - Slatiňany  3:2 (2:2)

Branky : 2. Kyncl Aleš, 26. Kyncl Aleš

Naši starší žáci ještě o poločase vedli dvěma góly Čermáka, domácím se po změně stran podařilo čtyřmi góly během 20 minut výsledek dokonale otočit.
Naši mladší žáci v prvním poločase dvakrát vedli a domácím se podařilo vždy vyrovnat - podruhé v poslední minutě prvního poločasu, který tak skončil nerozhodně. Domácí pak ve 14.minutě druhé půle přidali třetí gól, který zápas nakonec rozhodl. Takže jsme v nadstavbě podruhé těsně prohráli a na bod v této kategorii stále čekáme.