Mistrovsky : Slatiňany - Třemošnice  2:2 (2:1),penalty 4:2

Rozhodčí : hlavní Pešek, asistenti laici od obou celků

Branky : Táborský,Řeháček

Žluté karty : 1:3 (Rulík)

Sestava:  Dubský, Rulík, Benák, Chalupník, Janoušek, Čihák, Táborský, Dalecký (61.Kolář),Slavík (85.Drápalík), Řeháček, Čapek

V prvním domácím podzimním mistráku nám z nejrůznějších důvodů chyběly opory Myška, Boháč, Tajzler a M.Slavík. První půlhodina zápasu proběhla v poklidu bez větších šancí. Ale pak hned z první šance utkání padl gól. Ve 30.minutě skóroval Táborský z dobrých 30 metrů vydařenou ranou pod břevno. Gólu pomohlo i to, že brankář hostí byl mírně povyběhnutý a i proto na střelu nedosáhl – 1:0. Jenže za 6 minut bylo vyrovnáno. Ve 36.minutě se Benák s Rulíkem nedohodli na desítce, co s míčem, toho využil hráč hostí, zmocnil se míče a střelou k pravé tyči překonal bezmocného Dubského – 1:1. Naštěstí ještě do poločasu naši opět vedli. Ve 41.minutě se nám povedla velmi hezká kombinační akce, na konci které byla střela Řeháčka, který efektním a zároveň efektivním dloubáčkem přehodil opět trochu vyběhnutého brankáře Třemošnice – 2:1. Tímto stavem skončil i poločas.

Druhou půli začali naši dorostenci náporem. V 51.minutě měl první šanci Čapek, jenž byl sám před brankářem, ale nedal. Hned o minutu poté pronikl za obranu hostí Řeháček. Řítil se sám na brankáře a  dělal mu hokejový blafák. Při něm však byl podražen a nemohlo následovat nic jiného než penalta. Tu však kopl exekutor Čapek lajdácky a gólman Třemošnice jeho pokus bez větších problémů zneškodnil. V 58.minutě obešel aktivní Řeháček 2 protihráče, ale pak už neměl moc síly na střelu, kterou gólman lapil. V 73.minutě se hostům nepovedl ofsajd-systém, Táborský s Řeháčkem šli sami na brankáře (!!), Táborský svému spoluhráči dobře nahrál před úplně prázdnou bránu, jenže Řeháček ji z 10 metrů netrefil! V té chvíli jsme si říkali : abychom toho nakonec nelitovali…. Bohužel jsme to asi přivolali. Hosté se probudili a začali nás tlačit. V 76.minutě tečovaná rána hostujícího záložníka lízla naši pravou tyč – naštěstí z vnějšku. O minutu později naše obrana včetně gólmana zaváhala a pykali jsme za to. Hostující útočník šel sám na Dubského a přesnou střelou vyrovnal na 2:2. S remízovým výsledkem jsme však měli ještě čas něco udělat. A bývalo by to při naší lepší koncovce i šlo. V 78.minutě prudký trestný kop Benáka brankář Třemošnice jen vyrazil před dobíhajícího Slavíka, jenže ten úplně sám na malém vápně poslal míč jen do náruče brankáře hostí. V 89.minutě Řeháček místo střely z vápna „zadrbal“ a ve vápně o míč přišel. A tak zápas končil remízou. Pro nás možná krutou. Jenže když nedáte vyložené šance a navíc ani penaltu, tak to někdy ve fotbale bývá. A tak se šlo do penalt. Ty se nám povedli, když v našem dresu postupně s jistotou proměnili Chalupník, Táborský, Čihák a Čapek. Hostům třetí penaltu Dubský chytil a čtvrtou kopl jejich hráč do tyče, takže 5.série se ani nemusela kopat. Bonusový bod navíc jsme získali (nutno říct že zaslouženě) my.