Mistrovsky : Slatiňany - Třemošnice  3:1 (2:1)

Rozhodčí : hlavní Langr,asistenti Lukes a Matoušek

Branky : J.Slavík 2,Benák

Žluté karty : 0:2

Sestava: Fuxa, Venzara, Chalupník, M.Slavík, Benák, Čihák, Janoušek (85.Opavský), Myška, Táborský, Řeháček, J.Slavík.

Naši dorostenci začali bleskově jako z partesu. V 1.minutě rohový kop Myšky gólman nezachytil a za ním dobíhající Benák poslal bez problémů hlavou ze dvou metrů míč do sítě – 1:0. Tento gól nás samozřejmě v zápase dvou tabulkově vyrovnaných soupeřů povzbudil. V 10.minutě se ve vápně dobře uvolnil přes dva bránící hráče Myška, prudce vypálil k bližší tyči, ale gólman hostí byl dobře postaven a ránu vyrazil na roh. V 15.minutě uvolnil Čihák velmi dobře J.Slavíka, který obešel svého strážce, oklamal pohybem těla i brankáře a dával do prázdné – 2:0. V 19.minutě předvedl náš hrot J.Slavík další samostatnou akci, obešel stopera, ale na brankáři Třemošnice tentokrát ztroskotal. Ve 26.minutě se však naši beci nedohodli na velkém vápně s vybíhajícím gólmanem, míč se dostal k hráči hostí a ten jej poslal do opuštěné brány – 2:1. Soupeř pak postupně vyrovnal hru a byl chvílemi i lepší. Ve 43.minutě po našem dlouhém odkopu předběhl J.Slavík posledního beka, šel tak sám na brankáře, přehodil jej, ale míč minul opuštěnou bránu. Ve 45.minutě na druhé straně Fuxa zlikvidoval nebezpečnou střelu z velkého vápna. V 1.minutě nastaveného času první půle měl soupeř vyloženou šanci, když hráč Třemošnice postupoval sám na Fuxu, ale vystřelil vedle. A tak do kabin jsme šli s jednogólovým náskokem my.
Po pauze měla hra podobně vyrovnaný průběh. Ovšem fotbalové krásy k vidění moc nebylo. V 50.minutě se dostal za beky Řeháček, ale sám před gólmanem trefil míč jen do něj. Ale více ze hry měl pak soupeř. Naštěstí v útoku je naši beci drželi na uzdě. Přestože se hrálo v dalších dlouhých minutách skoro stále na naší polovině hřiště, Třemošnice si gólovou šanci prakticky nevytvořila. Ale zdálo se, že vyrovnání je jen otázkou času. V 71.minutě vykoukla z šedi naší hry šance J.Slavíka, který po pasu postupoval sám na brankáře, jenže trefil se jen do něj. V 75. a 77.minutě měli šance hosté, ale zradila je koncovka. Naopak v 79.minutě se přihrávka Řeháčka se dost štěstím dostala až k J.Slavíkovi a ten sám před gólmanem tentokrát nezaváhal – 3:1. Pak už se nic vážnějšího ani před jednou bránou nestalo a naši si tak vydřeli upachtěnou výhru. Zvláštní pochvalu si zasluhují Čihák s  Venzarou, kteří obětavě odehráli celý zápas, ačkoli už měli jedno utkání (dopoledne za B-dorost) v nohách.