Mistrovsky : Slatiňany - Pardubičky  0:7 (0:4)

Rozhodčí : hlavní Čech, asistenti laici od obou celků

Žluté karty : 1:1 (Janoušek)

Sestava:  Dubský, Janoušek, Venzara, D.Slavík, Vích, Pytlík (46.L.Slavík), Dalecký, Čihák (46.Pišta), Tajzler (62.Křivský), Čapek,Spilka

V těžkém utkání proti 3.celku tabulky nám z nejrůznějších důvodů chybělo několik hráčů (Kolář, Táborský, Opavský, Rulík), a tak dostali příležitost také hráči širšího kádru. Soupeř začal zhurta – Dubský musel hned v úvodu vyrážet dvě nebezpečné rány. Jenže ve 2.minutě jej překonal střelou z vápna hráč hostí – 0:1. Pak se hra sice na chvíli vyrovnala, ale hrozil spíše soupeř. Ve 20.minutě po rohu zakončoval úplně volný hráč Pardubiček z malého vápna – naštěstí pro nás vedle pravé tyče. Ve 26.minutě hosté rozebrali naši obranu a z 12 metrů zakončil jejich volný hráč neomylně – 0:2. Pak dvakrát krátce po sobě musel zasahovat náš gólman proti prudkým a navíc umístěným střelám zpoza velkého vápna. Takže i z toho je vidět, že se hrálo víc na naší půlce, respektive před naší bránou. Ve 35.minutě hosté své vedení navýšili, když po zpětné přihrávce od brankové čáry skóroval osamocený útočník Pardubiček z malého vápna prakticky do prázdné brány - 0:3. A hosté tlačili i dál. Ve 39.minutě se jim povedla podobná akce jako při třetím gólu a měla také gólovou koncovku – 0:4. Tímto stavem skončil i 1.poločas.

Po změně stran soupeř pod dojmem vysokého vedení dost zvolnil tempo. Přesto v 51.minutě přidal další gól. Bylo ta z penalty za faul našich beků a exekutor proměnil pokutový kop suverénně – 0:5. V 74.minutě chytil Dubský samostatný nájezd, ale proti dorážce už byl bezmocný – 0:6. V 83.minutě po naší ztrátě míče při rozehrávce soupeř zaútočil a přesně zakončil – 0:7. V 85.minutě musel náš brankář ještě vyboxovat gólovou střelu mířící z velkého vápna pod břevno a zanedlouho už byl konec zápasu. Hosté vyhráli naprosto jasně a zaslouženě. Snad si i naši hráči odnesli nějaké poučení z tohoto utkání a uplatní to třeba už příště.