Mistrovsky : Slatiňany - Kočí  6:1 (4:0)

Rozhodčí :  hlavní Louvar, asistenti Syrůček a Zavřelová

Branky : Sotona 3,Morávek 2,J.Slavík - Bukač

Žluté karty : 3:1 (Mihulka,Marzak,M.Slavík)

Diváci : asi 80

Sestava :  Chvojka, Kovařík, Sýkora, Mihulka, Marzak, Morávek, M.Slavík (46.Trňák), Drahý, Benák, Sotona, J.Slavík (46.Řeháček)

Zápas se kvůli rekonstrukci kabin v Kočí hrál ve Slatiňanech. Za nevlídného počasí měli naši raketový úvod. V 1.minutě J.Slavík ještě v šanci neuspěl, ale ve 2.minutě se prosmýkl na velkém vápně mezi beky hostí a sám  před gólmanem nám s přehledem zajistil brzké vedení 1:0. Ve 3.minutě měl J.Slavík další příležitost ke gólu, ale z gólové pozice překopl bránu hostí. Ve 4.minutě utekl po levé straně Benák a z jeho přesného centru zvýšil Sotona na 2:0. I nadále se pak hrálo pod naší taktovkou, ale další šance se narodila až ve 26.minutě. A hned z toho byl gól. Nádherná kombinace J.Slavíka se Sotonou a Morávkem skončila halfvolejem posledně jmenovaného do levé šibenice – 3:0. Ve 28.minutě utekl po levé straně J.Slavík, mohl sám střílet, nesobecky našel před prázdnou bránou úplně volného Benáka, jenže ten z metru neuvěřitelně překopl bránu!!! Hosté měli první příležitost až ve 36.minutě a to ještě po jasném ofsajdu. Útočník Kočí byl sám před Chvojkou, ale ten (již vleže) mu metr před bránou míč vzal. O minutu později utekl J.Slavík od půlky hřiště, tlačil před sebou posledního beka hostí, pak z velkého vápna po zemi vystřelil, ale míč letěl těsně vedle pravé tyče. Ve 39.minutě utekl J.Slavík znovu, předložil míč jako na zlatém podnose Sotonovi a ten sám před gólmanem na malém vápně nezaváhal – 4:0. Určil tak poločasový výsledek, který prakticky už po 45 minutách rozhodl o vítězi zápasu.
Po změně stran začali hosté odvážněji, ale spíš to bylo značným polevením tempa naší rezervy. Hrála se tak už poměrně vyrovnaná partie. Po hodině hry jsme přidali další gól. V 60.minutě vhodil Benák aut na Drahého, ten utekl po levém křídle, naservíroval míč na malé vápno na Morávka a ten z voleje pohotově a přesně zakončil – 5:0. V 63.minutě vypálili hosté poprvé mezi 3 tyče, Chvojka však byl připraven. V 65.minutě šli Benák se Sotonou dva na jediného beka soupeře, Benák přesně přihrál, Sotona šel sám na brankáře, jenže na velkém vápně nepochopitelně zastavil a o míč přišel….. V 72.minutě se poprvé a naposled gólově ozvali hosté. Poměrně nenápadná, ale přesná střela střídajícího Bukače po zemi z velkého vápna k levé tyči skončila v naší síti – 5:1. V 73.minutě však předvedl krásnou samostatnou akci Trňák. Dostal se do brejku, přesprintoval beky soupeře, šel sám na brankáře, obešel jej a přestože mohl sám střílet do prázdné, předložil míč ještě Sotonovi, který už snad z metru ani nemohl minout – 6:1. V 89.minutě Chvojka reflexivně vyrazil střelu hostujícího hráče po rychlém brejku. V poslední minutě ještě Trňák skvostně vysunul Řeháčka, který běžel sám na brankáře. Jenže na desítce jej trestuhodně jen trefil do nohy! Ale to už nám snad ani tolik nevadilo. Vysokou výhrou jsme se vyšvihli už na 2.místo tabulky okresního přeboru jen o bod za vedoucí Skutčí!