Mistrovsky : Slatiňany - Hlinsko  2:0 (0:0)

Rozhodčí : hlavní Smitka, asistenti laici od obou celků

Branky : M.Slavík,Čapek

Žluté karty : 1:0 (Chalupník)

Sestava:  Dubský, Venzara, Chalupník, M.Slavík, Janoušek, D.Slavík, Myška, Táborský, Tajzler, Boháč (58.min.Čapek), Řeháček

V utkání s okresním rivalem z Hlinska jsme určitě podle postavení v tabulce nebyli favoritem. První poločas se odehrál prakticky bez šancí. První střelou na bránu byla až ve 38.minutě rána Řeháčka, ale byla příliš slaboučká než aby z ní něco bylo. Ve 44.minutě poslal Táborský skvostný pas na Boháče, který si zaběhl za beky, ale pak z 10 metrů trefil jen padajícího gólmana hostů. A tak se do kabin k poločasové přestávce šlo bez vstřelených branek.
Po změně stran už jsme byli daleko aktivnější hned od úvodního hvizdu. V 51.minutě jsme viděli povedenou ránu Táborského z 25 metrů, ale šla přímo na gólmana a ten ji chytil. V 57.minutě pro změnu prudce pálil Myška z voleje z 25 metrů po odraženém míči, ale rána šla opět přímo na gólmana. Jít kousek jinam, byl gól. V 59.minutě se „narodil“ první gól zápasu. Po trestném kopu Myšky ze středového kruhu neudržel nikým neatakovaný gólman hostí vysoký míč a pro dobíhajícího M.Slavíka už nebyl problém poslat míč hlavou ze dvou metrů do prázdné brány – 1:0. V 70.minutě šel zleva sám na brankáře Tajzler. Dobře vypálil, jenže gólman Hlinska stačil vyrazit jeho ránu na roh. V 74.minutě se do šance prodral D.Slavík, ale pálil těsně vedle. V 77.minutě vystihl Řeháček špatnou malou domů hostí, obešel i gólmana, ale pak už z dost velkého úhlu nestačil poslat balón do sítě. Pojistit výhru se nám podařilo v 85.minutě. Myška vyslal do brejku Čapka, ten sběhl až do vápna a prostřelil gólmana – 2:0. V 90.minutě hosté ještě vykopávali míč z brankové čáry (možná i kousek za ní). Ale to už nám zase tolik nevadilo – potřetí na jaře jsme vyhráli a vždy s nulou. Což svědčí o dobré hře naší obrany – to platí i v tomto zápase. Jedinou (byť dost vysokou) prohru jsme v jarní části zatím utrpěli na hřišti druhého Letohradu. Tentokrát byla naše výhra naprosto zasloužená – hlavně za druhý poločas.