Mistrovsky : Slatiňany B - Rváčov  3:0 (0:0)

Rozhodčí :  hlavní Kopecký, asistenti Novotný a Kutřín

Branky : Trňák,Mikan,Benák

Žluté karty : 1:5 (Kudrnka)

Diváci : asi 50

Sestava :  Chvojka, Kovařík, Sýkora, Mihulka, Kudrnka, M.Slavík (54.Řeháček), Drahý, Trňák, Mikan, Sotona, Morávek (54.Benák)

V dalším domácím zápase hostila naše rezerva první tým tabulky. A poradili jsme si s ním na jedničku. Už ve 3.minutě vypálil podařeně z velké dálky Kudrnka - jeho rána mířila pod břevno. Bohužel však doprostřed brány, kde stál připravený gólman hostí a ten střelu vytěsnil na roh. V 5.minutě měli vyloženou šanci hosté po rychlém brejku, naštěstí jejich útočník vypálil z výhodné pozice z 10 metrů jen do boční sítě. Ale aktivnější byli naši hráči, kteří soupeře přehrávali a dlouhé minuty se hrálo na polovině hostí. Ti hrozili jen z občasných rušových protiútoků, z nichž se však nic zaznamenáníhodného neudálo. Jenže dlouho se naši k žádné šanci nedostávali. Až ve 31.minutě po přetaženém rohovém kopu pálil z 15 metrů nádherně Trňák a jeho křížná rána se odrazila od vnitřní strany levé tyče podle mínění diváků, kteří byli na této straně, za brankovou čáru. Ale pomezní asistent nemával, a proto nám tento krásný gól nebyl uznán…. Ve 33.minutě mohl jít sám na bránu Sotona, avšak pro všechny nepochopitelně se 20 metrů od brány zastavil a bylo po šanci. A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
I úvod druhého poločasu vyšel mnohem lépe nám než lídrovi tabulky. V 57.minutě předvedl povedenou samostatnou akci Sotona, který po pravé straně potáhl míč od půlky hřiště a po jeho přízemní přihrávce před bránu chyběl nabíhajícímu Benákovi snad půlkrok ke gólu. Za minutu už se nám přece jen povedlo dát první gól zápasu. V 58.minutě přiťukl Sotona hezky míč Trňákovi, ten prošel s balónem u nohy až do velkého vápna a s přehledem svou akci dotáhl na náš první úspěch – 1:0. V 61.minutě nám bylo ještě lépe. Trňák od půlky hřiště poslal přesný přízemní balón mezi beky Rváčova na rozběhnutého Mikana, jenž prošel po pravé straně také až do vápna a přidal náš 2.gól – 2:0. V 67.minutě se nám povedla krásná kombinace.  Po Benákově autu putoval míč na jeden dotek po ose Trňák-Sotona-Benák a střela posledně jmenovaného pak z velkého vápna letěla těsně nad bránu hostí. Přesto akce  sklidila potlesk diváků. V 71.minutě trestný kop Sotony z 20 metrů gólman hostí jen vyrazil před sebe, u vyraženého míče byl nejdřív Řeháček, jenže ten z malého vápna nikým neatakován přestřelil poloprázdnou bránu Rváčova! V 73.minutě měl vyloženou příležitost na druhé straně nejlepší střelec hostí Krbálek, ale naštěstí pro nás sám před Chvojkou z velkého vápna zbrkle překopl bránu. Ale závěr zápasu už patřil zase nám. V 78.minutě uvolnil s chutí hrající Sotona Mikana, který šel sám proti hostujícímu brankáři navlas stejně jako při svém gólu, ale tentokrát gólman jeho střelu z 10 metrů po zemi vykopl nohou! Třetího gólu jsme se však přece jen dočkali. V 85.minutě našel Kudrnka Sotonu, ten nezištnou zpětnou přihrávkou (vzápětí se ukázalo, že byla gólová) oslovil Benáka a ten nekompromisně z 10 metrů prostřelil brankáře Rváčova – 3:0. Naši tedy s lídrem tabulky získali  cenné 3  body. A musíme konstatovat, že naprosto zaslouženě. Celý zápas jsme byli lepší a ve druhé půli jsme se třikrát prosadili i střelecky. I proto po zápase sklidili naši hráči potlesk spokojených diváků.