Mistrovsky : Slatiňany B - Ronov  14:0 (4:0)

Rozhodčí :  hlavní Navrátil, asistenti Kostka a Janůj

Branky : Sotona, Vácha a J.Slavík po 3, Morávek, Benák, Drahý, Zeman, vlastní

Žluté karty : 1:1 (Drahý)

Diváci : asi 50
Sestava :  Uher, Chalupník, Zeman, Mikan, Kudrnka, Benák (54.Morávek), Drahý, Sýkora, Sotona (54.Řeháček), Slavík (84.Kovařík), Vácha

Soupeř přijel do Slatiňan jen v desíti lidech a podle toho to také celý zápas vypadalo. Prakticky neustále se hrálo na jednu bránu. Náš brankostroj začal v 6.minutě. Vácha pustil míč za sebe na Sotonu a ten sám před gólmanem s přehledem zahájil skóre – 1:0. Za minutu nato po kombinaci Sýkora-Kudrnka-Sotona zvýšil posledně jmenovaný na 2:0. Hosté se porpvé a naposled dostali k naší bráně vážněji v 9.minutě,ale prudká rána jejich hráče z voleje rozvlnila jen boční síť. Pak už zase hráli naši. V 11.minutě uvolnil Vácha J.Slavíkaa ten sám před gólmanem s přehledem přidal náš třetí gól – 3:0. Ve 13.minutě vyrazil gólman hostí Váchovu ránu jen reflexivně. Ve 23.minutě šel Vácha po příhře Benáka sám na brankáře, jenže hodil mu balón jen lehce do rukavic… Ve 30.minutě roh J.Slavíka našel hlavu Váchy, ta míč vrátila před bránu, kde byl na správném místě Sotonaa ze 2 metrů jako první z našich hráčů završil svůj hattrick – 4:0. Ve 35.minutě šel pro změnu sám na brankáře J.Slavík, ale trefil jen pravou tyč. Ve 42.minutě po rohu Drahého hlavičkoval „koníčkem“ Vácha, jenže míč skočil těsně nad bránu. Ve 45.minutě uvolnil Benák Váchu, ten asi střílel, ale míč šel vedle. Tak ještě těsně před bránou udělal skluz J.Slavík, ale z úhlu už poslal míč jen těsně vedle. A tak poločas skončil jen o 4 góly.

Zato po přestávce se s góly roztrhl pytel. V 50.minutě jsme k tomu měli velkou příležitost, ale ještě z toho nic nebylo. Mikan trefil prudkou ranou levou tyč, na odražený míč si stačil sám doběhnout, chystal se znovu vystřelit, ale byl zezadu faulován. Sudí musel písknout pokutový kop. Jenže nařízenou penaltu kopl Drahý ideálně pro gólmana - polovysokou střelou a ještě nepříliš umístěnou. A ronovský brankář ji vyrazil. O minutu později se uvolnil ve vápně Váchaa zvýšil na 5:0. V 53.minutě protáhl Sotona centr z pravé strany až na vzdálenější tyč, našel Benákaa ten z malého vápna přidal náš 6.gól – 6:0. Pak jsme se asi na 10 minut s góly odmlčeli, ale v závěrečné půlhodině nastříleli bezmocnému soupeři ještě dalších 8 (!!) gólů. V 63.minutě našel Řeháček zpětnou přihrávkou Drahého a ten se trefil z velkého vápna pravým „angličanem“ od pravé tyče do sítě – 7:0. V 67.minutě ťukes našich hráčů zakončil přesnou střelou J.Slavík– 8:0. V 71.minutě skončila další hezká kombinace po ose Vácha-Morávek-Vácha gólem Váchyprakticky do prázdné brány – 9:0. V 73.minutě jsme soupeři načepovali desítku  poté, co J.Slavík uvolnil Morávka, který šel sám na brankáře a proměnil – 10:0. V 79.minutě dovršil hattrick náš druhý hráč v zápase – J.Slavík. Řeháček našel centrem hlavu Morávka, ten hlavičkoval vedle brány, ale za už skoro ztraceným míčem se ještě vydal J.Slavík, který pak téměř z nulového uhlu stačil trefit protější šibenici – 11:0. V té chvíli se hostů zranil jeden z hráčů a oni dohrávali tento zpackaný zápas o devíti lidech. A navíc už nestačil ani ukazatel skóre, který máme jen na jednociferné výsledky. V 81.minutě však šel sám na naši bránu Svoboda, kterému sudí pustili možná dvoumetrový ofsajd, ale roli kanonýra vůbec nepotvrdil. Vystřelil nad bránu. V 82.minutě si Vácha počkal se střelou na ten správný okamžik a umně zakroucenou ranou z velkého vápna trefil levou šibenici – 12:0. A završil tak jako třetí náš hráč svůj hattrick. A to ještě nebylo vše. V 85.minutě běžel Vácha od půlky hřiště úplně sám na gólmana, ale pak mu ve vápně hodil míč jen do rukavic… O minutu poté uvolnil Vácha stopera Zemana a tomu se výlet před bránu Ronova vyplatil. Trefil se přízemní ranou levou nohou z velkého vápna – 13:0. V 88.minutě se prokličkoval do vyložené šance Řeháček, ale gól se mu dát nepodařilo. Závěrečnou tečku za skórem zápasu trochu příznačně udělali hosté sami. V 89.minutě centr Morávka z pravé strany srazil jeden z beků do vlastní sítě – 14:0. Rekordní výsledek v okresním přeboru mohl být ještě vyšší. V 90.minutě totiž po centru Morávka trefil Vácha hlavou břevno! I z výsledku je jasné, že naši si proti odevzdanému soupeři jen lépe zatrénovali.