Mistrovsky : Slatiňany B - Miřetice  6:1 (3:1)

Rozhodčí :  hlavní Baťa, asistenti Laub a Dibelková

Branky : Sýkora 2,Morávek,Sotona,Mikan,Kudrnka - Beran

Žluté karty : 2:2 (Sotona,Slavík)

Diváci : asi 80

Sestava domácích  :  Chvojka, Kovařík, Mihulka, Málek (60.Zeman), Kudrnka, Mikan, Sýkora, Drahý, Sotona (60.Marzak), J.Slavík, Morávek

Po oboustranně opatrném úvodu nečekaně jako první udeřili hosté. Ve 13.minutě vyplácl Chvojka dlaněmi jen asi metr před sebe, toho využil hostující Beran a z bezprostřední blízkosti dopravil míč do sítě – 0:1. Ve 21.minutě měli hosté další šanci, jejich hráč ale při postupu sám mna Chvojku si v rozhodující chvíli ukopl míč a náš gólman mu jej vzal. Ve 26.minutě jsme měli první šanci my. Slavík obešel ve vápně 2 protihráče, předložil míč na malé vápno Morávkovi, jenže ten se v této šanci netrefil do balónu. První střelu na bránu hostí mezi 3 tyče tak vyslal až ve 27.minutě Slavík, ale mířila doprostřed brány a tam ji čekal brankář soupeře. Ve 32.minutě byl Slavík zezadu faulován ve vápně, avšak sudí jasnou penaltu nepískl. Ve 35.minutě nám nebyl uznán gól Mikana pro ofsajd Slavíka, který předtím zbytečně tečoval míč. Vyrovnání jsme se tak dočkali až ve 37.minutě. Byl to gól dost kuriózní, protože po našem autu přihrával od brankové čáry vleže (!!) Slavík na Morávka a ten zakončoval z malého vápna také vleže (!!) – 1:1. Ve 39.minutě už se nám podařilo otočit brankový stav. Morávek uvolnil mezi beky Sotonu a ten z velkého vápna s přehledem překonal brankáře Miřetic – 2:1. Ale do poločasu to ještě nebyl konec našeho obratu. Ve 45.minutě jsme dokonalou kombinací doslova rozebrali soupeřovu obranu, když míč putoval mezi Mikanem, Slavíkem, Morávkem, aniž by se hosté dotkli balónu. A jejich akci nekompromisně zakončil Sýkora – 3:1. Tímto stavem skončil i poločas.
Naši začali druhou půli výborně. Ve 48.minutě utekl po pravém křídle Slavík, naservíroval přesnou příhru Mikanovi a ten ji uklidil do sítě – 4:1. V 54.minutě opět chyboval hlavní sudí, když nepískl další jasnou penaltu. Tentokrát to bylo  za faul na Morávka hluboko uvnitř pokutového území…. V 62.minutě naopak na druhé straně výtečně reflexivně zasáhl Chvojka proti prudké střele hostujícího hráče bez přípravy z velkého vápna. V 70.minujtě podnikli hosté rychlý brejk, ale zakončení akce přes půl hřiště z výhodné pozice bylo nepřesné. V 75.minutě se naopak povedla krásná kombinace našim hráčům, finální přihrávku poslal Mihulka na Sýkoru, ten šel sám na gólmana a z velkého vápna s přehledem zakončil – 5:1. Pak už se zápas víceméně dohrával a  vzruch přišel až v závěru. V 89.minutě byl sám před brankářem Mihulka, jenže trefil se z 10 metrů jen do něj. V 90.minutě jsme měli výhodu trestného kopu z 25 metrů. Exekutor Mihulka napálil sice míč do zdi, ale odražený míč poslal Drahý přesně na Kudrnku a ten jej dovezl až do sítě – 6:1. Soupeře ze středu tabulky jsme porazili s přehledem, zaslouženě vysoko a mohlo to být ještě více. Kdyby byly ještě  odpískány ty dvě jasné penalty v náš prospěch…..