Mistrovsky : Slatiňany B  - Kameničky  4:3 (3:2)

Rozhodčí :  hlavní Navrátil, asistenti M.Šmaha a D.Šmaha

Branky : J.Slavík,Kudrnka,Ficek,Sotona

Žluté karty : 2:2 (J.Slavík,Kudrnka)

Diváci : asi 20

Sestava : Chvojka, Kovařík, Zeman (50.Benák), Sýkora, Beneš (46.M.Slavík), Mikan, Drahý (63.Řeháček), Ficek, Kudrnka, Sotona, J.Slavík

Vinou špatného počasí shlédla tento bojovný zápas dvou předních celků okresního přeboru jen hrstka fanoušků. A to ještě většina byla od hostů…. Naši hráči, povzbuzeni výhrou v Holetíně, začali zhurta. Hned v 1.minutě po centru Kudrnky pálil prudce Sotona, gólman Kameniček jeho ránu jen vyrazil před Mikana, jenže náš záložník si v gólové šanci zhruba 12 metrů před poloprázdnou bránou nezpracoval dobře míč. V 7.minutě po trestném kopu střílel opět dobře Sotona, brankář hostí míč znovu jen vyrazil a J.Slavík už dorážel do prázdné – 1:0. Ani hosté se však nechtěli nechat zahanbit. V 11.minutě musel po rohovém kopu a následné hlavičce zachraňovat Chvojka až na brankové čáře. Vyrovnat se soupeři podařilo hned v následující minutě. Po akci středem hřiště i naší obrany šel na Chvojku osamocený hráč Kameniček a z 12 metrů se nemýlil – 1:1. Jenže to nebylo vše. V 18.minutě nepříliš prudká střela hostujícího záložníka z 25 metrů po zemi skončila k našemu zděšení u pravé tyče v síti – 1:2. Naštěstí naši hráči neklesli do kolen a ve 21.minutě se radovali z vyrovnání. Sotona vybojoval míč na bekovi hostí, přihrál J.Slavíkovi, ten našel Kudrnku,který ve skluzu z desítky překonal brankáře hostí – 2:2. Naši povzbuzeni gólem se do soupeře zakousli a 3 minuty poté už jsme znovu vedli o gól. Ve středovém kruhu vybojoval balón stoper Zeman a uvolnil Ficka. Ten se podíval, kde je gólman a technickou střelou, která zapadla z 25 metrů přesně do levé šibenice, jej překonal – 3:2. Utěšený gól. Ve 28.minutě šel J.Slavík po naší dobré kombinační akci sám na gólmana, při kličce ve vápně byl spolu s míčem gólmanem zasáhnut a sudí pískl penaltu proti hostům. Těm se to nelíbilo, vynutili si konzultaci hlavního s jeho asistentem na lajně, a po dohodě těchto dvou sudích byla nařízená penalta odvolána!!! Na okresních hřištích ojedinělý jev… Hosté tím byli samozřejmě povzbuzeni a ve 36.minutě musel Chvojka vyrážet nebezpečnou prudkou ránu hostujícího levého křídelního útočníka. Ve 40.minutě minula těsně bránu hostí křížná přízemní rána Beneše z 10 metrů z levé strany a pak se do půlky už nic nestalo. I tak to byl poločas velmi zajímavý a oboustranně bojovný.
Po změně stran se hra přece jen trochu uklidnila. První šanci měl po samostatném průniku v 55.minutě J.Slavík, ale vystřelil z blízkosti trochu z úhlu jen do boční sítě. V 62.minutě musel naopak Chvojka vytáhnout výborný zákrok proti tečované střele hostujícího hráče mířící nakonec skoro do šibenice. Soupeř pak získal mírnou převahu a snažil se pochopitelně vyrovnat. A v 76.minutě se mu to také podařilo. Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů Kameniček zpátky na malé vápno, kde stál zapomenutý jeho spoluhráč a ten také hlavou vyrovnal na 3:3. Hostům však remíza viditelně nestačila a v 82.minutě jsme měli trochu štěstí. Zakroucený rohový kop z levé strany ťuknul do vzdálenější tyče a od ní se naštěstí pro nás odrazil do pole. Když už se zdálo, že zápas skončí nerozhodně, přišla v 86.minutě fatální chyba hostů. Po dlouhém nákopu do jejich velkého vápna se nedohodli oba stopeři s gólmanem, toho využil Sotona, který byl u míče nejdřív a hlavou jej poslal do opuštěné brány – 4:3. Tím byl zápas rozhodnut i přes několikaminutové prodloužení, které jsme však bez problémů zvládli. Naše rezerva tak získala v bojovném duelu cenné 3 body. Soupeř herně také nezklamal a potvrdil své postavení v tabulce. Plus kromě výhry je také skutečnost, že do podstatné části zápasu se zapojili i 3 naši dorostenci (M.Slavík,Benák,Řeháček).