Mistrovsky : Slatiňany B - Holetín   3:1 (1:1)

Rozhodčí :  hlavní Horák, asistenti Kostka a Laub

Branky : J.Slavík 2,Řeháček
Žluté karty : 2:2 (Kudrnka,M.Slavík)

Diváci : asi 80
Sestava :  Uher, Marzak, Zeman, Mihulka, Kudrnka, M.Slavík (83.Kovařík), Benák, Drahý (57.M.Chalupník), Morávek (51.Ficek), J.Slavík, Sotona (21.Řeháček)

Zápas 4.celku tabulky se čtvrtým od konce měl být jednoznačnou záležitostí. On tedy byl, ale jen herně. Naši měli po celé utkání značnou územní převahu, hrálo se velkou většinu času jen na půlce hostí. Ovšem to naše proměňování či lépe řečeno neproměňování šancí, mnohdy vyložených…. Začalo to už ve 3.minutě, kdy po centru Sotony z levé strany byl úplně sám před gólmanem hostí Marzak, jenže z vyložené pozice levačkou netrefil ani bránu! V 5.minutě byl pro změnu sám před gólmanem J.Slavík, ale dloubl míč z 5 metrů jen do boční sítě. Gólu jsme se dočkali „až“ v 7.minutě. V ní dostal pas do běhu J.Slavík, obešel 2 beky, poté i gólmana a následně poslal (byť dost krkolomně) míč do prázdné brány – 1:0. Ve 20.minutě se před vápnem uvolnil Benák, z 20 metrů pálil přesně k levé tyči, ale brankář Holetína byl u tyče včas a míč vyrazil na roh. Ve 28.minutě se po velmi dobré kombinační akci našich hráčů dostal ve vápně do šance M.Slavík, vystřelil sice pohotově a hezky, ale těsně nad. Ve 37.minutě netrefil nikým neatakovaný Marzak z vyložené pozice z 8 metrů opět ani bránu! A za neproměněné šance přišel trest. Ve 39.minutě se hosté snad poprvé podívali na naši půlku hřiště a poté přišel náš faul ve vzdálenosti dobrých 35 metrů od brány. Proti míči se rozběhl Zavřel a trefil se přesně do levé šibenice – 1:1. Gól to byl sice hezký, ale z této dálky se určitě dal chytat. Těsně před poločasem – ve 44.minutě – se dostal k míči na malém vápně osamocený Řeháček, jenže z této vyložené pozice neuvěřitelně ani netrefil bránu! Takže po hře na jednu bránu v první půli šla obě družstva do kabin za nerozhodného stavu….

Po změně stran hned ve 47.minutě vydařeně pálil z 25 metrů Benák. Gólman hostí ránu jen vytěsnil na břevno, odtud se míč odrazil nahoru před bránu a poté brankář balón chytil do rukavic definitivně. V 56.minutě hrubě chyboval stoper hostí, míč mu vzal důrazný Řeháček a sám před gólmanem nás poslal do vedení 2:1. V 70.minutě opět chybovali beci soupeře, když ztratili míč při rozehrávce před vlastním pokutovým územím, toho využil Benák k přesnému centru na J.Slavíka, který (zřejmě břichem) poslal míč z bezprostřední blízkosti do sítě – 3:1. Pak už se nic podstatného neudálo, a tak zápas skončil naším předpokládaným vítězstvím. To však mělo být vyšší – nevyužili jsme spoustu šancí. Kladem je zařazení 4 našich dorostenců do tohoto utkání (Benák, M.Slavík, Řeháček a Chalupník).