Mistrovsky : Kočí - Slatiňany B  4:2 (3:1)

Rozhodčí :  hlavní Pecina, asistenti Felkl a Šmaha

Branky : Kopecký, Trňák

Žluté karty : 5:5 (Augustýn, Hanuš, Trňák, Kopecký, Morávek)

Diváci : asi 150

Sestava :  Augustin, Beneš, Málek (58.Zeman), Hudec, Kudrnka (31.Mikan), Sýkora, Hanuš (58.Benák), Trňák, Lištván (67.Morávek), J.Slavík, Kopecký.

Naše rezerva nastoupila před velmi pěknou návštěvou (dost fanoušků přijelo i ze Slatiňan) sice oslabena o několik hráčů základního kádru, ale zato v nabité sestavě posilami ze širšího kádru áčka. Podle toho to měla být jasná záležitost. Ale vypadalo to tak jen na začátku zápasu. V 6.minutě po akci na jeden dotek po ose Trňák-Sýkora-Lištván-Slavík zakončoval posledně jmenovaný z malého vápna, jenže pouze do boční sítě. Ve 12.minutě byl faulován Lištván a sudí nařídil proti domácím přímý volný kop ze vzdálenosti 25 metrů. Jeho exekutor Kopecký mířil přes zeď přesně k pravé tyči - 0:1. Jenže z vedení jsme se neradovali dlouho, skoro přesně jednu minutu. Akci domácích po naší propustné levé straně zakončil hráč soupeře přesnou střelou ze 12 metrů – 1:1. A hned ve 14.minutě musel zasahovat Augustin proti hlavičce domácího hráče ze 7 metrů pod břevno. A udělal to dobře - vyškrábl ji na roh. Jenže v 16.minutě neudržel náš brankář v rukavicích lehoučký centr a pro domácího hráče následně nebyl vůbec žádný problém dokopnout míč z malého vápna do naší brány – 2:1. Tento darovaný gól našimi hráči otřásl ještě víc. Šanci na vyrovnání jsme měli v 19.minutě. Hanušův centr z rohového kopu našel před bránou Kopeckého, ten pohotově zakončoval a nastřelil břevno domácí svatyně! Jenže přišla 23.minuta, v níž naši beci jen přihlíželi střele domácího hráče a ta zapadla přesně k tyči – 3:1. Tak soupeř dokonal velký brankový obrat v zápase. A to mohlo být ještě hůř. Ve 44.minutě po naší ztrátě míče na půlce hřiště následoval brejk domácích do naší otevřené obrany, který musel hasit v hodině dvanácté ve vlastním vápně vracející se Mikan, jenž zblokoval střelu domácího útočníka z 10 metrů.

Druhou půlku jsme začali raketově. Hned ve 46.minutě napřáhl z dobrých 30 metrů Trňák a míč se od břevna odrazil do sítě – 3:2.  Stejný náš hráč pak v 50.minutě nastřelil z 25 metrů břevno domácí brány! Jenže náš tlak se snahou o vyrovnání pak už byl dost bezzubý. Domácí bojovali, dost často i přeháněli důraz a na nás to platilo. Naši fotbalisté se pak často spíše věnovali diskusím s hlavním sudím nebo se soupeři a odvádělo je to od hry. Domácí navíc umně zdržovali a přibývající čas jim hrál do karet. A navíc hrozili z rychlých brejků do naší obrany, protože v těchto chvílích už jsme hráli jen na 3 beky. V 60.minutě šel soupeřův útočník po jednom takovém brejku sám na Augustina, ale překopl bránu. V 79.minutě další kontr domácích zlikvidoval výborným zákrokem Augustin. Závěrečných 5 minut jsme museli odehrát v 10 lidech, protože se zranil Sýkora a na střídání už jsme nikoho neměli. Možná i proto šli v 86.minutě domácí v brejku dva na jednoho, naštěstí Augustin opět zasáhl výborně. Gólovou pojistku pak připojil soupeř v 89.minutě ze standardní situace. Náš faul jasně mimo velké vápno posoudil hlavní sudí tak, že se podle něho udál uvnitř (!!) a nařídil proti nám chybně penaltu. Tu domácí hráč proměnil a stanovil tak konečný výsledek na 4:2. Naši fotbalisté své fanoušky svým výkonem zklamali, když v silné sestavě ztratili všechny 3 body.