Mistrovské zápasy duben-květen

15.05.2017 16:53

Slatiňany  -  Přelouč        Starší : 8:2 (5:1)        Mladší :  0:6 (0:4)

Naši starší žáci získali cenný skalp celku, který je v tabulce výš než my. A co víc - naše výhra je velmi vysoká a samozřejmě nás potěšila.

Mladší žáci opět nezískali ani bod. I když výsledkově i počtem hráčů to bylo lepší než minulý týden v Hlinsku, na první bod v soutěži v této věkové kategorii stále čekáme.

Pardubice B - Slatiňany        Starší : 5:1 (0:1)        Mladší :    23:1 (11:0)

Domácí nám vyhověli s přeložením zápasu ze soboty na neděli kvůli sobotnímu florbalovému turnaji některých našich starších žáků. Naši starší žáci toho málem využili. Dlouho jsme gólem Čermáka z 23.minuty vedli, překvapivě vyhráli proti vysokému favoritovi poločas a pro nás nečekaně příznivý stav byl ještě v 15.minutě 2.půle. V poslední dvacetiminutovce jsme však dostali 5 gólů (!!) a domácí favorit tak nakonec dokonale otočil výsledek a jasně vyhrál.

Mladší žáci byli opět v roli otloukánka. Již do poločasu byl výsledek dvojciferný a domácí ještě o gól víc nastříleli i v poločase druhém. Náš čestný úspěch vstřelil v první minutě 2.půle Kellner.

Nadstavba Kraj.přeboru :

Starší : Slatiňany - Česká Třebová  1:8 (0:6)

Branka : 66.min.Čermák Luboš

Mladší : Slatiňany - Dolní Újezd  4:5 (2:1)

Branky : 19. Kyncl Aleš, 20. Pytlík Jan, 41. Čonka Lukáš, 59. Půlpán Ondřej

Rozhodčí : Sochor

V prvním kole nadstavby KP se naši starší žáci (skupina o 13.-16.místo)  utkali s celkem České Třebové. O výsledku zápasu rozhodl už první poločas, kdy nám kombinačně dobře hrající hosté nasázeli 6 gólů a to ještě řadu šancí vychytal Dubský v naší bráně. Druhá půlka už se jen dohrávala z povinnosti. Náš čestný úspěch vstřelil až těsně před koncem za stavu 0:8 Čermák.

Naopak naši mladší žáci se prvním kole nadstavby KP (skupina o 17.-20.místo)  utkali s týmem Dolního Újezdu.
Bojovali statečně, dokonce poločas vyhráli, ale první bod v letošní soutěži nám zatím nebyl souzen… Tentokrát k němu bylo asi nejblíž od začátku podzimu.