02.11.2019 17:54

Prosetín/Holetín -  Slatiňany

Starší : 11:1 (4:1)

Branka : Kellner Adam

Našim starším žákům chybělo několik hráčů ze základu z důvodu školního zahraničního zájezdu. A opět tak museli vypomoci mladší. Čtvrt hodiny jsme drželi bezbrankový stav, ale Pak v průběhu 20 minut nastříleli domácí 4 góly a i když pak ve 29.minutě snížil z pokutového kopu na 4:1 Adam Kellner, další gól už se nám vstřelit nepodařilo. A ve druhé půli už šlo o naprosto jednostrannou záležitost, domácí nasypali do naší brány dalších 7 gólů a konečné skóre se nakonec zastavilo na čísle 11…. Takže další debakl našich starších žáků.

Slatiňany  - Heřm.Městec/Choltice

Starší : 2:6 (0:5)

Branky :  Kellner Adam, Příkaský Bruno

V zápase starších žáků se utkal poslední celek tabulky (naši) s prvním. A podle toho to také (hlavně v prvním poločase) vypadalo. Za 24 minut jsme dostali 5 gólů a o výsledku bylo rozhodnuto. Našim hráčům slouží ke cti, že nic nezabalili a druhý poločas dokonce vyhráli 2:1! Náš první gól dal ve 42.minutě Adam Kellner a 6 minut nato dokonce Bruno Příkaský snížil na 2:5. Víc už nám však hosté nedovolili, naopak v 52.minutě přidali poslední gól zápasu a stanovili tak konečné skóre na 2:6. To je však pro naše hráče poměrně čestný výsledek s lídrem tabulky. Teď ještě začít dělat nějaké body.

Nemošice - Slatiňany

Starší : 7:0 (4:0)

Do utkání se „skorosousedem“ v tabulce (měl 3 body, my nulu) vstoupili naši starší žáci tragicky – za 2 minuty jsme dostali 2 góly! Do půle domácí přidali ještě 2 branky a bylo definitivně rozhodnuto. Po půlce už totiž padly „jen“ další 3 góly do naší sítě a my zůstáváme přikováni na dně tabulky zatím bez zisku jediného bodu. A jen chabou omluvou nám může být to, že nám opět chybělo několik hráčů z kádru (hlavně z důvodu zranění) a museli tudíž vypomoci opět mladší žáci…

Libchavy - Slatiňany

Starší : 3:0 (2:0)

Další utkání za sebou se sousedem v tabulce (měl 3 body, my nulu) skončilo opět naší prohrou – i když tentokrát ne tak vysokou. Navíc druhý zápas po sobě jsme nedali gól – citelně nám totiž chybí nejlepší (a mnohdy jediný) střelec Kellner. Našim starším žákům k němu chybělo ještě několik hráčů z kádru (hlavně z důvodu zranění) a museli tudíž vypomoci opět mladší žáci – tentokrát jich bylo dokonce pět.

Slatiňany -  Lázně Bohdaneč

Starší : 1:6 (0:3)

Branka : Tezner Martin

V zápase starších žáků nám zase chybělo několik hráčů a opět tedy museli zaskočit mladší. Tentokrát pět… Naši hráči začali tragicky, za 4 minuty dostali dva góly (!!) a ve 12.minutě třetí. Pak se brankostroj hostů naštěstí zastavil a poločas skončil 0:3. Po změně stran se nám dokonce podařilo snížit ve 42.minutě Martinem Teznerem na 1:3. Tento stav trval poměrně dlouho a nám se (podobně jako úvod zápasu) naprosto zrcadlově nevyvedl i jeho závěr. V posledních 12 minutách jsme dostali ještě 3 góly a nakonec tedy opět vysoko prohráli. Stále zůstáváme na samém dně tabulky bez jediného bodu.

Králíky -  Slatiňany

Starší : 9:3 (4:2)

Branky : Kellner Adam 3

Na hřišti 2.celku tabulky neodehráli naši starší žáci špatný zápas. S nejvzdálenějším soupeřem drželi krok téměř celý poločas a odpadli až po pauze. Domácí sice za 8 minut vedli 2:0, ale pak snížil v 16.minutě Kellner. Jenže vzápětí jsme inkasovali hned v následující minutě 3.gól, ale na ten jsme v 19.minutě zareagovali opět Kellnerem – 3:2. Do poločasu soupeř ještě jedno skóroval a tak o 2 góly po 35 minutách vedl. Po změně stran vstřelili domácí za 10 minut 3 góly a zápas definitivně rozhodli. Pak ještě stačili vstřelit dvě branky, ale na kýženou desítku už nedosáhli. Naopak za nás snížil 8 minut před koncem na konečných po samostatné akci 9:3 Adam Kellner, který tak docílil hattricku !! Tímto stavem také utkání skončilo. Teď nás čeká dlouhá zimní přestávka. Všichni věříme, že na jaře už naši starší žáci nějaký bod získají. Zatím se bohužel krčí bez bodu na posledním místě.