KP Mladší žáci : Slatiňany - Choceň

24.10.2021 17:37

KP Mladší žáci : Slatiňany - Choceň  7:0

Branky : 7. Stejskal Jakub, 16. Stejskal Jakub (pen.), 19. Stejskal Jakub, 27. Mrázek Lukáš, 48. Harsa Jan, 54. Dibelka Daniel, 57. Kellnerová Tereza

Sestava : Keřlík - Tomášek, Kellnerová, Dibelka, Stejskal, Pilný D., Harsa, Mrázek, Crkal, Bartoš, Krkoška, Zavřel,
                              Wiechec.

Naši mladší žáci jsou na tom ještě o chloupek lépe než starší. Na podzim ještě neztratili ani bod a nejinak tomu bylo i tentokrát. Rozjížděli jsme se proti 8.celku tabulky tentokrát o něco pomaleji. První náš gól vstřelil v 7.minutě kapitán Stejskal po povedené individuální akci – 1:0. Chvíli poté po rohovém kopu nastřelil břevno soupeřovy brány Harsa. V 16.minutě hosté ve vlastním pokutovém území faulovali a nařízený pokutový kop s jistotou proměnil Stejskal – 2:0.
Čistý hattrick se povedl Stejskalovi v 19.minutě poté, co se prosadil opět přesnou střelou k tyči – 3:0. Pak v rozmezí asi 5 minut neproměnil asi 3 vyložené šance rychlý útočník Harsa. Čtvrtý gól jsme tak dali „až“ ve 27.minutě zásluhou hbitého Mrázka – 4:0. Tímto stavem skončil i poločas. Po změně stran měla hra podobný průběh. Střeleckou smůlu se ve 48.minutě konečně povedlo protrhnout Harsovi – 5:0. Zhruba v půlce druhého poločasu skórovali těsně po sobě nejprve v 54.minutě Dibelka – 6:0 a poté uzavřela skóre v 57.minutě jediná dívka v našem dresu – Kellnerová - 7:0. Stylově jsme se s podzimem loučili vysokou výhrou. Nakonec jsme tedy bez ztráty bodu (a s drtivým skóre 78:5 z 9 zápasů) suverénně vyhráli první polovinu mistrovské soutěže této sezóny, za což hráči do jednoho zaslouží jednoznačné absolutorium. Věříme, že se nám podobně bude dařit i na jaře.
Branky : Stejskal Kuba 3, Mrázek Luky, Harsa Jenda, Dibelka Dan, Kellnerová Terka
Sestava : Keřlík, Tomášek, Kellnerová, Dibelka, Stejskal, Pilný D., Harsa, Mrázek, Crkal, Bartoš, Krkoška, Zavřel, Wiechec