KP MLADŠÍ ŽÁCI DUBEN / Jaro 2018:

23.04.2018 19:19

KP MLADŠÍ ŽÁCI DUBEN / Jaro 2018:

Litomyšl - Slatiňany             
Starší : 5:1 (3:0)
Branka : 67.min.Pišta

První jarní mistrovský zápas odehráli naši žáci na umělé trávě v Litomyšli. Zápas starších žáků jasně ovládli domácí a potvrdili tak své suverénní 1.místo v tabulce. Naši vstřelili čestný úspěch Pištou až těsně před koncem za stavu 5:0.  

Mladší : 4:2 (2:1)
Branky : 19.min.Vojáček, 45.min.Kyncl
 
Naše sestava : Chvojka – Marek,Kellner,Hubáček,Elich,Preisler,Teplý,Vojáček,Kyncl.

Trenér našich mladších žáků neměl nikoho na střídání, a tak možná i proto skončil zápas dvou sousedů  ze spodku tabulky výhrou soupeře. Přesto patří pochvala trenéra všem hráčům, kteří k tomuto utkání odjeli.

 

Slatiňany -  Nemošice             
Starší : 1:2 (1:1)
Branka : 9.min.Spilka

V zápase starších žáků byli naši vysokými favority, ale svou roli nezvládli. Na brzké vedení soupeře ještě stačil záhy odpovědět Spilka, ale pak jsme ve zbytku zápasu neproměnili několik vyložených šancí a 3 minuty před koncem zápasu jsme za to byli potrestáni rozhodující brankou hostů. Takže se zrodilo velké překvapení na náš účet.   

Mladší : 0:2 (0:0)

Utkání mladších žáků bylo v 1.půli naprosto vyrovnané, obě družstva neproměnila po jedné vyložené šanci. Bohužel naši hráči dostali hned v 1.minutě 2.půle gól „ze šatny“ a když po 10 minutách vstřelili hosté druhou branku, zápas definitivně rozhodli.


 Libchavy - Slatiňany            

Starší :  3:4 (1:3)

Branky : 2. Čonka Lukáš, 26. Pišta Viktor, 35. Spilka Lukáš, 43. Pišta Viktor  

 

Podle postavení obou celků v tabulce měl být zápas starších žáků vyrovnaný. Naši hráči už o poločase vedli 1:3 a když pak přidal Pišta náš 4.gól, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Jenže domácí dvěma brankami snížili na rozdíl jediného gólu. Nakonec jsme ale výhru z venku udrželi a vezeme si domů konečně 3 cenné body. Svého soka jsme tak v tabulce přeskočili.     

  

Mladší :  5:1 (2:0)

Branka : 56. Preisler Jaroslav

 

Oba soupeři v kategorii mladších žáků měli před tímto zápasem v Libchavách 10 bodů. Jenže zápas skončil naprosto jednoznačnou výhrou domácích, kteří nám tak v tabulce odskočili. Naši vstřelili čestný úspěch až za stavu 5:0.  

 

Slatiňany   -  Prosetín/Holetín              

Starší :  3:3 (3:1), penalty 4:2

Branky : 15. Smetana Martin, 30. Smetana Martin, 34. Spilka Lukáš   

 

Hosté šli v 7.minutě do vedení, naši hráči však do poločasu výsledek třemi brankami dokonale otočili. Dvoubrankovým rozdílem jsme vedli ještě 12 minut před koncem. Jenže pak soupeř dvěma „slepenými“ brankami během 2 minut vyrovnal a šlo se do penalt. Tam už byli úspěšnější naši hráči a získali tak cenný skalp soupeře, umístěného v tabulce o 1 místo nad námi.   

 

Mladší :  0:2 (0:2)

 

Mírným favoritem v utkání mladších žáků byli hosté – už podle postavení v tabulce. A svou roli také potvrdili, když zápas rozhodli dvěma brankami už v prvním poločase.