22.09.2017 17:07
  • IV. kolo : Slatiňany  -  Heřmanův Městec/Choltice

Starší : 4:1 (2:1)         Branky : 8. Smetana, 22. Pišta, 40. Čonka, 44. Pišta

Mladší : 2:6 (1:4)       Branky : 4. Karlík, 60. Kellner

V zápase starších žáků se naši ujali vedení, soupeř ale za necelé 2 minuty vyrovnal. Ještě do poločasu jsme však stačili přidat jeden gól, a tak do kabin jsme šli s jednobrankovým náskokem. V první čtvrthodině 2.půle jsme vsítili dva góly a zápas tak definitivně rozhodli.
V utkání mladších žáků naši hráči rozhodně nebyli favoritem. S urostlejším soupeřem se zápas prakticky rozhodl už v první půli. Hosté šli brzo do vedení, naši za chvilku Karlíkem vyrovnali. Jenže protivník pak přidal za 10 minut 3 góly a do kabin tak šel s velkým náskokem. Po změně stran své vedení ještě 2 brankami navýšil, naši vstřelili 2.gól Kellnerem až v poslední minutě. To už nemohlo nic změnit na jasné výhře hostů.

• III. kolo : Slatiňany -  Libchavy

Starší : 3:1 (3:1)       Branky :  Pišta 2 (9.min., 20.min.), Havel (28.min.)

Mladší : 2:5 (0:4)     Branky :  Kyncl (48.min.), Karlík (56.min.)

Ve třetím mistrovském zápase našich starších žáků jsme tentokrát měli zatím nejzdatnějšího soupeře. V první půli jsme  si vybudovali dvougólový náskok, který jsme po změně stran  i přes soupeřův tlak v závěru zápasu udrželi. Vyhříváme se tak stále na prvním místě tabulky bez ztráty jediného bodu.
Zápas mladších žáků byl rozhodnutý už po poločase. Hosté po něm vedli o 4 góly, po obrátce přidali ještě pátý. Naši se střelecky probudili až v závěru zápasu za stavu 0:5, kdy jsme dvěma góly alespoň snížili hrozivý brankový stav. Naši mladší žáci tak zůstávají po 3 kolech bohužel stále bez bodu na chvostu tabulky a jsou na tom úplně opačně než starší žáci.

• II. kolo : Třemošnice  -  Slatiňany

Starší : 1:10 (0:3)     Branky : Čonka 5,Spilka 3,Pišta,Marvan

Mladší : 4:3 (2:0)      Branka :  Kyncl 2 (43. a 60.min.), Kubal (47.min.)

Zápasy 2.kola krajského přeboru (vloženého v posledním srpnovém týdnu) odehráli naši starší a mladší žáci opět venku  – tentokrát ve čtvrtek v Třemošnici. Starší žáci svého soupeře „přejeli“ podobně jako o víkendu Nemošice a vstřelili opět 10 gólů!!!! Po 2 kolech jsme nečekaně na 1.místě tabulky s plným počtem 6 bodů a skóre 20:6!! Třemošničtí starší  žáci dali svůj čestný úspěch jen z pokutového kopu…
 Mladší žáci sehráli s Třemošnicí v loňské sezóně vyrovnané zápasy. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Domácí sice o půlce vedli o 2 góly, pak po pauze přidali další dva góly a už to bylo hrozivých 4:0. Naši však měli výborný finiš. V poslední čtvrthodině zápasu snížili třemi góly na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se už bohužel nepodařilo – nezbyl na to čas.

• I. kolo : Nemošice   -   Slatiňany

Starší : 5:10 (1:5)      Branky : Pišta 4,Havel 2,Smetana,Spilka,Čonka,Křivský

Mladší : 5:1 (3:0)      Branka :  Kellner

Zápas starších žáků jsme zvládli s naprostým přehledem po výborné hře. 10 vstřelených gólů se v krajském přeboru jen tak nevidí. Rozdíl 5 gólů však mohl být ještě vyšší, protože už jsme vedli 1:9…. V závěru zápasu naše zvolnění pomohlo domácím alespoň ke korekci výsledku. Přesto všichni naši starší žáci, kteří absolvovali tento zápas na kvalitním pažitu, zaslouží za první utkání nové mistrovské sezóny velkou pochvalu.
Naopak utkání mladší žáků ovládl soupeř. Zápas však byl vyrovnanější, než vypadá konečný výsledek. U této kategorie je však potřeba zvýšit tréninkovou morálku většiny hráčů, která byla zatím na nevalné úrovni. Věřme, že to bylo jen prázdninami….