Halový turnaj mladších přípravek Slatiňany 3.3.2018

05.03.2018 17:16

Medailový úspěch našich :

V místní hale se uskutečnil předposlední ze série fotbalových mládežnických halových turnajů – mladší přípravky (ročníky 2009 a mladší). Turnaj za účasti 8 družstev se hrál systémem každý s každým, vždy 1 x 10 minut. K vidění byla spousta dramatických zápasů – většina byla vyrovnaná. O konečném pořadí nakonec rozhodoval každý vstřelený i inkasovaný gól. Žádné z družstev nevyčnívalo ani nezaostávalo, prakticky každý mohl porazit každého. O pořadí na 2. a 3.místě rozhodovalo ve prospěch Choltic s domácím celkem při stejném počtu bodů a remíze ve vzájemném zápase až třetí pomocné kritérium – lepší rozdíl branek ze všech zápasů každého týmu.

Výsledky turnaje :

1. SK Rozhovice : Choltice 0:0, Slatiňany 0:0, MFK Chrudim 2:1, Prosetín 2:1, Dřenice 3:1, Miřetice 4:0, Prachovice 5:1

2. TJ Slavoj Choltice : Slatiňany 1:1, MFK Chrudim 0:0, Prosetín 4:1, Dřenice 1:0, Miřetice 5:0, Prachovice 4:0

3. SK Spartak Slatiňany : MFK Chrudim 1:0, Prosetín 1:1, Dřenice 3:0, Miřetice 5:0, Prachovice 2:1

4. MFK Chrudim : Prosetín 1:0, Dřenice 5:0, Miřetice 8:0, Prachovice 5:1

5. SK Sokol Prosetín : Dřenice 2:0, Miřetice 1:1, Prachovice 1:1

6. SK Dřenice :Miřetice 2:1, Prachovice 4:2

7. TJ Tatran Miřetice : Prachovice 4:3

8. Sportovní klub Prachovice

Nejlepším hráčem turnaje byl trenéry zúčastněných celků vyhodnocen slatiňanský Matouš Wenzl a nejlepším brankářem byl zvolen Dominik Ježek z Rozhovic. Nejlepšími střelci turnaje se stali 3 sedmigóloví šutéři : Adam Nešetřil z Choltic, Sam Voženílek z Rozhovic a David Rychtařík z MFK Chrudim.

Výsledky našeho týmu přehledně :

Slatiňany – MFK Chrudim 1:0 (branka : Tejnecký)

Slatiňany –  Rozhovice  0:0

Slatiňany – Choltice 1:1 (branka : Wenzl)

Slatiňany – Miřetice 5:0 (branky : Pilný,Ficek,Wenzl,Harsa,Tejnecký)

Slatiňany – Dřenice  3:0 (branky : Pilný,Ficek,Stejskal)

Slatiňany – Prachovice 2:1 (branky : Wenzl 2)

Slatiňany –  Prosetín  1:1 (branka : Ficek)

Náš celek reprezentovali:

Keřlík – Mrázek,Šimon,Pilný,Harsa,Tejnecký,Wenzl,Stejskal a Ficek.

Před našimi posledními 2 zápasy měl náš tým dokonce šanci celý turnaj vyhrát (pokud bychom oba zápasy vyhráli).  Jenže s nakonec posledními Prachovicemi jsme zvítězili těsně až gólem Wenzla z poslední minuty a v závěrečném utkání turnaje jsme jen remizovali s Prosetínem a nakonec skončili „až“ na  bronzovém stupínku. Přesto je naše umístění ve vyrovnané konkurenci cenné a vyšperkované ještě vyhodnocením Wenzla nejlepším hráčem turnaje.