Halový turnaj mladších přípravek 18.3.2017

19.03.2017 13:25

V místní hale se uskutečnil předposlední ze série fotbalových mládežnických halových turnajů – mladší přípravky. O turnaj byl velký zájem, bylo přihlášených 10 celků. Jenže bez omluvy se nedostavil celek z Proseče. Přesto se hrálo se systémem dvou skupin – v jedné bylo pět družstev a ve druhé jen čtyři. Pak křížem semifinále prvních dvou celků obou skupin, zápasy o umístění, utkání o 3.místo a finále. Utkání ve skupinách trvala vždy 1x11 minut,od prvního semifinále 1x14 minut. Turnaj byl divácky početně navštíven a řada zápasů byla pořádně dramatická. Celý turnaj vyhrál nakonec tým z Hlinska,asi největším (příjemným) překvapením bylo 2.místo Slavoje Choltice a na 3.stupínku se umístila Přelouč.
Náš celek se pomaleji rozehrával a svoje první dva zápasy prohrál. Jak se však nakonec ukázalo,bylo to s celky,které obsadili v konečném účtování turnaje 1. a 2.místo. Pak však přišly 2 výhry, což ve skupině znamenalo 3.místo. Třetí naše výhra v řadě přišla v zápase o 5.místo,což pro nás znamenalo v konečné tabulce 5.místo – je to přesně uprostřed všech zúčastněných celků – 4 byly před námi a 4 za námi. Takže žádný propadák, ale poměrně slušné umístění.

2.semifinále :   Choltice - Třemošnice   1:0
O 9.místo se z důvodu absence hráčů z Proseče nehrálo, na 9.místě tak skončil bez boje Tatran Miřetice

Slatiňany – Choltice 0:1
Slatiňany – Miřetice  8:1 (branky : Odvárka a Kellnerová po 2,Gruber,Koblížek,Harsa,Hübner)
Slatiňany – Krouna   2:0 (branky : Pilný,Harsa)