hlavní Volný,asistenti Fojtík a Poláček
Žluté karty : 1:2 (Trňák)
Diváků : asi 100
Sestava : Dvořák – Kovařík,Jeřábek,O.Zdražil,Havel – Moravec (73.min.Pour),Trňák,Opavský,J.Zdražil - Myška (56.min.Ficek),Kořínek.

Zápas o důležité body pro oba celky se odehrál za ideálního jarního počasí. V našem celku se proti úvodnímu zápasu v Litomyšli marodka nevyprázdnila,spíš naopak. Úvodních 25 minut se hrálo jen od vápna k vápnu,za zaznamenání v referátu nestojí z té doby ani jeden okamžik. Obrany u obou družstev jasně čněly nad útoky. Ochozy mohly vzrušením vzdychnout až ve 26.minutě. To Opavský z hloubi pole ideálním pasem vyslal do brejku Kořínka. Ten si všiml,že gólman hostí je daleko venku z brány a ze 40 metrů se jej ihned pohotově pokusil přelobovat. Myšlenka to byla výtečná,ale provedení už bylo horší – míč šel vysoko nad opuštěnou bránu. Ve 30.minutě naši ztratili uprostřed hřiště míč,soupeř toho využil k rychlému brejku,zkušený Pavel Kuta z 30 metrů pohotově a prudce vypálil a trefil (naštěstí pro nás) přesně spojnici břevna a tyče Dvořákovy svatyně. V té chvíli při nás stáli všichni svatí. Ve 34.minutě jsme měli pro změnu vyloženou šanci my. Moravcův nádherný centr z pravé strany letěl doleva až za beky, kde byl osamocený J.Zdražil. Jenže ten se pokusil 7 m před bránou ze vzduchu trefit míč nohejbalově a balón minul. Míč se pak sice ještě po nepřesném zásahu vracejícího se beka dostal na malém vápně k Myškovi,který však z výhodné pozice (i když už ne tak vyložené jako Zdražil) balón také minul…. Poslední příležitost ke gólu v první půli jsme měli ve 41.minutě. Po centru Moravce do vápna si míč dobře zpracoval i připravil ke střele Trňák, z 13 metrů krásně vypálil,ale míč mířící do levé šibenice zázračným zákrokem vytěsnil hostující gólman Lněnička. A tak do kabin k poločasové přestávce se šlo za bezbrankového stavu.
Do druhé půle vstoupili svižněji naši hráči. Ve 48.minutě hlavičkoval centr Kovaříka z výhodné pozice Myška,ale bohužel pro nás vedle brány. V 55.minutě vydařeně pálil z 23 metrů J.Zdražil a brankář hostí musel jeho štiplavý pokus likvidovat dokonce nadvakrát. Ale podařilo se mu to. V 66.minutě prudká rána Opavského z dobrých 35 metrů zasvištěla jen těsně vedle levé tyče v té chvíli zkoprnělého gólmana Morašic. V 70.minutě střelecký pokus stejného našeho hráče už byl sice přesnější a šel do brány,ale postrádal větší razanci,a tak si na něj gólman soupeře u pravé tyče s klidem počkal. Poslední dvacetiminutovka už byla z naší strany příliš křečovitá a naopak hosté byli s bodem spokojeni a nikam se nehnali. Vše se mohlo změnit v 1.minutě nastaveného času (ve 2.půli se dobrých 7-8 minut nehrálo pro ošetřování hostujícího brankáře a poté i útočníka). To se nám podařila pěkná kombinace po ose Kovařík-Pour-Ficek,ale