Žluté karty : 0:2
Diváků : asi 20
Sestava : Opočenský – Stejskal,Opavský,Melichar,Jandík – Hromádko (58.min.Kollert),Sýkora,M.Hlušička,Nevečeřal (70.min.Koucký) - Koblasa,Beneš
(84.min.Dubský).

Áčko o víkendu nehrálo (v Kameničkách je na hřišti ještě sníh),a proto se fanoušci při nástupu obou celků na plac divili,že naše „béčková“ sestava nebyla nabitější,když jsme k tomu měli naprosto ideální příležitost. Navíc když body k záchraně potřebujeme jako sůl. Ze širšího kádru áčka nastoupili v našem dresu prakticky jen Opavský a Koblasa. První šanci v zápase měli hosté. Ve 4.minutě vypálil prudce a nebezpečně jejich hráč a Opočenský musel nebezpečnou ránu likvidovat nadvakrát. V 6.minutě dokonce upaloval na našeho dorosteneckého gólmana osamocený útočník hostí,ale Opočenský výtečně chytil jistý gól! Následně musel lapit i přízemní ránu k levé tyči a v rozmezí 3 minut nás tak zachránil před 3 góly…. Ve 21.minutě jsme měli konečně první šanci i my. Sýkora uvolnil mezi beky našeho nejběhavějšího hráče Beneše,ale ten sám před brankářem trefil jen jeho nohy. Ve 29
.minutě se Beneš prodral přes svého strážce až před gólmana,vystřelil,ale strážce brány hostí v pádu vyrazil míč nohama. Jinak v mezidobí se hrál jen silně průměrný fotbal a hrstka diváků se moc nebavila. Snad jen občasnými komickými situacemi (na obou stranách) zapříčiněnými technickými nedostatky některých hráčů obou týmů. V poslední minutě první půle měli hosté výhodu trestného kopu z 20 metrů,jejich hráč vypálil prudce a přesně přes zeď,ale Opočenský opět výborně zasáhl. Hlavně jeho zásluhou tak byl o poločase bezbrankový stav.
Po obrátce začali naši nečekaně zhurta. Hned ve 46.minutě z pravé strany perfektně odcentroval Beneš,našel přesně hlavu nehlídaného Koblasy a ten z malého vápna neměl problém otevřít skóre zápasu – 1:0. V 50.minutě letěl míč z trestného kopu z 23 metrů,zahrávaného M.Hlušičkou,přes zeď pod břevno,ale gólman Křižanovic stačil balón vyboxovat do bezpečí. Jenže s přibývajícím časem začali mít hosté herně navrch. Mnohým našim hráčům začaly totiž viditelně docházet síly (není divu,bez tréninků v zimě) a hrálo se čím dál víc na naší půlce hřiště. V 57.minutě naši zaspali na levé straně obrany a hostující útočník O.Pecina srovnal pěknou křížnou střelou z 12 metrů na 1:1. Další šanci měl soupeř o 3 minuty později. S nebezpečnou střelou z velkého vápna si však výborný Opočenský poradil. V 64.minutě se naši dostali do ojedinělého protiútoku,z pravé strany odcentroval Koller
t,našel nabíhajícího Koblasu a ten pohotovou dorážkou rovnou ze vzduchu poslal míč podruhé za záda hostujícího brankáře – 2:1. Jenže v 73.minutě bylo opět vyrovnáno. Gól šel opět přes naši levou stranu,konkrétně přes nešťastníka Jandíka,který za sebou nechal opět O.Pecinu a ten sám před Opočenským nezaváhal – 2:2. Naši se z tlaku hostí dostali už jen jednou,ale mohl z toho být gól. Centr výborně hrajícího Beneše tentokrát z levé strany našel hlavu Kollerta a ta jej „trkla“ prudce do břevna! Jenže z protiútoku šel sám na Opočenského útočník soupeře,naštěstí pro nás vystřelil z 8 metrů vedle naší brány! Do konce tohoto nepříliš pohledného zápasu už se ani na jedné straně žádná šance nenarodila,i když závěr zápasu se odehrával v jasné režii hostujícího celku. My můžeme především děkovat výkonu několika jednotlivců (největšími oporami byli podle názoru hrstky přihlí�
�ejících domácích fanoušků Opočenský,Koblasa a Beneš) alespoň za bod. Hosté totiž měli v tomto zápase daleko víc vyložených šancí a oni spíše remízou ztratili.. My jsme naopak bod získali,byť ten jeden je možná z domácího prostředí v boji o záchranu málo. Snad na konci soutěže nebudeme litovat toho,že nám více nepomohli alespoň někteří hráči áčka. S nimi by to bylo určitě jiné..…. On jim nikdo z realizačního týmu béčka neřekl? Nebo nechtěli hrát? Ale to jsou jen domněnky,s nimi se žádný fotbal nevyhraje.