Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.

Smetanovo nábřeží 556, 538 21 Slatiňany

IČO : 15054861

 

  • Předseda oddílu : v jednání

Telefon :

Email :

  • Jednatel oddílu : Ing. Jaromír Hanuš

Telefon : +420 776 128 154

Email : Jaromirhanus@email.cz

  • Pokladník oddílu : Ing. Petr Hroch

Telefon : +420 732 360 683

Email : hroch.petr@seznam.cz

  • Hlavní trénér muži A : Viktor Svoboda

Telefon : +420 737 382 861

Email :

  • Hlavní trenér muži B : Michal čížek

Telefon :

Email :

  • Hlavní trenér dorost A : Michal Slavík, Petr Hroch

Telefon : +420 732 360 683

Email : m.slavik@sportovistechrudim.cz | hroch.petr@seznam.cz

  • Hlavní trenér dorost B :

Telefon :

Email :

  • Hlavní trenér starší žáci : David Sokol, Martin Lebduška

Telefon : +420 773 966 504 | +420 603 841 736

Email : dsokol80@seznam.cz | martin.lebduska@arkov.cz

  • Hlavní trenér mladší žáci :  Pavel Fuxa, Roman Hanuš

Telefon : +420 732 187 766 | +420 776 682 980

Email : roman.hanus@arkov.cz | fuxa99@seznam.cz

  • Hlavní trenér starší přípravky : Jan Ficek, Milan Stejskal

Telefon : +420 731 473 024 | +420 737 311 15

Email : j.ficek@spucr.cz | milanstejskal@centrum.cz

  • Hlavní trenér mladší přípravky : Aleš Wirkner, Miloslav Troubil

Telefon : +420 770 601 030 | +420 774 688 661

Email : ales.wirkner@seznam.cz | troubil.miloslav@seznam.cz

  • Hlavní trenér předpřípravky : Aleš Wirkner, Miloslav Troubil

Telefon : +420 770 601 030 | +420 774 688 661

Email : ales.wirkner@seznam.cz | troubil.miloslav@seznam.cz